Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért nem veszitek...

Lányok, miért nem veszitek fel néha hétköznap is azt a hasközépig érő csinos szövetnadrágot, amit a sulis ünnepségeken viseltek? 24\f

Figyelt kérdés

Öröm rátok nézni, amikor abban vagytok. Annyira jól néztek ki benne. :-)

De kár, hogy egy évben csak 1-2 ilyen nap van, amikor ezt viselitek. Máskor meg folyton csak az a farmer... :-(

Persze nem akarok erőszakoskodni vagy ilyesmi, de szerintem hordhatnátok sűrűbben is azt a csinos nadrágot. Biztos vagyok benne, hogy a többi fiútól is kapnátok elismerő szavakat, bókokat hogy milyen csinosak vagytok hétköznap is. :-)



2015. dec. 28. 19:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Én hordanám a szövetnadrágot.. Szerintem is tud csinos lenni, de a kérdésedre válaszolva azért nem hordjuk, mert a tucatlányok kinevetnének, kiközösítenének .
2015. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Már megint a szövetnardágfétises, aki semmilyen más ruhadarabokat nem preferál, csak a gyógypapucsot, és az "50es pocakos könyvelőnő nadrágot".
2015. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Sulis ünnepség? Te a 16 évesekre buksz 24 évesen? Mi a franc bajod van??
2015. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, itt is vannak ünnepségek (évnyitó, évzáró, diplomaosztó, ...stb.) Nyilván nem kisiskolás gyerekekre vonatkozik a kérdés, hanem a velem egykorú fiatal lányokra! Nem értem, miért kell szándékosan félreérteni a kérdést? :@
2015. dec. 29. 12:51
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért , mert szerintem ez mindenkinek rosszul áll. Borzalom az összes magasderekú nadrág. Én csak seggleszorító gatyának hívom...
2016. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem, mert az a kötelező ünnepi cucc.

Személy szerint minden nap szoknyát hordok, csinosan, stb. Aki minden nap farmert hord, ő így érzi jól magát. Ha tucat, ha nem tucat. Személy szerint sose érdekelt a tucat véleménye

2016. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki farmert hord még nem jelenti azt, hogy tucat. A farmer klasszikus, nem attól leszel klón.
2016. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerinted tényleg több bókot kapnának? Ugyan már :D. A legtöbb pasas annak bókol, aki a legtöbb bőrt mutatja meg akin a legfeszülősebb cucc van... inkább teszik magukat egy cicanacis vagy skinny farmeres csajnak, mint a szövetnadrágosnak. Én többet hordok már csak a munkám miatt is, hát senki nem bókol, pedig hordom és szeretem is őket.


Az megint más kérdés, hogy 24 éves létedre elég pedónak hangzol... sulis ünnepség, bók a fiúktól...

2016. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen meg fiúnak nevezed magad meg sulis ünnepségnek az egyetmi diplomaosztót? atyaég...
2016. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Persze nem akarok erőszakoskodni vagy ilyesmi"


Akkor ne tedd. :D

2016. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!