Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért nem veszitek...

Lányok, miért nem veszitek fel néha hétköznap is azt a hasközépig érő csinos szövetnadrágot, amit a sulis ünnepségeken viseltek? 24\f

Figyelt kérdés

Öröm rátok nézni, amikor abban vagytok. Annyira jól néztek ki benne. :-)

De kár, hogy egy évben csak 1-2 ilyen nap van, amikor ezt viselitek. Máskor meg folyton csak az a farmer... :-(

Persze nem akarok erőszakoskodni vagy ilyesmi, de szerintem hordhatnátok sűrűbben is azt a csinos nadrágot. Biztos vagyok benne, hogy a többi fiútól is kapnátok elismerő szavakat, bókokat hogy milyen csinosak vagytok hétköznap is. :-)



2015. dec. 28. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyenem :D Mindenhova a fekete kínaiból szerzett egyszerű sztreccsmadrágot hordom.
2015. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez a kerdes nem a 'lanyoknak' , sokkal inkabb az 50es holgyeknek szol,az izleseddel pedig te vagy kisebbsegben.
2015. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
pont az ilyen pedofilok miatt nem
2015. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2-es: Te milyen 50-es nőkről beszélsz? Érthetően leírtam, hogy a hozzám hasonló korú fiatal lányokra vonatkozik a kérdés. Vagy szerinted az 50 éves nők suliba járnak?

3-as: Köszi szépen. Ezek szerint pedofil vagyok azért, mert csinosabbnak találok egy nőies külsejű lányt, mint egyszerű tucatlányt? Gondolom, te az utóbbiba tartozol...

2015. dec. 28. 19:44
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Sose hordtam szövetnadrágot és nem is tervezem h fogok

Vedd fel te ha annyira tetszik

2015. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Amiért te sem jársz öltönyben minden nap.

Vagy abban jársz? Lehet nekik túl ünnepi viselet. Lehet hogy kényelmetlen, vagy sok gond van vele, könnyen szakad, nehéz mosni, esetleg jobban tetszenek maguknak farmerban?

2015. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért lennék tucatlány? Fogalmad sincs ki vagyok,nem tudod milyen az izlésem. Én soha nem vennék fel szövetnadrágot.Nem is divatos és sokkal jobban érzem magam farmerban.Nehogymár 1 fiú miatt minden lány szövetnadrágban járjon.
2015. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
linkelnel kerlek egy nadragot, ami olyan, mint amire gondolsz?
2015. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért pont, mert az ünnepi viselet, nem hétköznapi. Mondjuk én ünnepekre sem vennék fel olyat, mert rondának tartom. A pasiknak sem ez szokott tetszeni, max a nyugdíjas tatáknak, meg neked persze. De ezeknek pont nem szeretnék tetszeni.
2015. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
na, szövetnadrág-fétises visszatért.. nem ez az első kérdése, arra az ódivatú szövetnadrágra izgul, amit az 50+os nők hordanak és normális fiatal lány nem veszi fel még ünnepségekre sem. lépj már túl azon, hogy egyetlen ruhadarab alapján ítéled meg, hogy ki nőies, vonzó,
2015. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!