Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan bírjak ki egy éjszakat...

Hogyan bírjak ki egy éjszakat egy 10cm magassarkúban?

Figyelt kérdés
Szilveszterre vettem egy szep cipot. Vmi tippek h tovabb birjam es ne fajjon a labam?
2015. dec. 29. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kézen állva.
2015. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit előbb kellett volna átgondolnod. Egy egész éjszaka egy vadi új, be nem járatott cipőben, ami alapból is kényelmetlen. Gratulálok.
2015. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Hol lesztek? Zárt helyen? Lerúgod, félreteszed valahova ahol meglesz és bulizol nélküle!
2015. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már kicsit késő, mászkálj benne otthon! Vegyél bele gélbetétet, és a hordás előtt (otthon is) ragaszd be a sarkadnál, ahol a cipő széle van Hansaplasttal (a klasszikus textillel, ami nem sebtapasz, csak a sima ragasztószalag, csak az ragad eléggé, hogy a súrlódás ne mozdítsa el: [link]
2015. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igyál egy-két felest ,vigyél váltócipöt
2015. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy táncos éjszaka? Akkor más cipőt válassz, ebbe fél órát nem bírsz majd, tönkretennéd az estéd vele csak. Ha meg ülsz csak végig szinte akkor semmi gond vele.
2015. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2016. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fél órát bírtam. :D ugyh lecsereltem..
2016. jan. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!