Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Regular fit vagy slim fit?...

Regular fit vagy slim fit? Jól választottam a méretet? Ajándék lesz!

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy abból a márkából, amit vettem 39-es regular fit-et hord az ismerősöm, de abból nem volt olyan amilyet szerettem volna.

Ugyanabból a márkából slim fit viszont volt 40/41-es (így van két méret rá is írva). Az jó lesz? Mivel ugye ez szűkített fazon, ezért kell a nagyobb méret. Kibontottam, hozzánéztem. Egyezik a bőség a 39-es regular fittel. Ami viszont aggaszt, hogy felül a vállánál kicsit bentebb van a varrás mint a regularnál. Az ujjhossz viszont pont annyival hosszabb, mint amennyivel a varrás bentebb van.


Remélem így érthető, ahogy leírtam. Jó lesz vajon?

Köszönöm előre is!



2016. jan. 6. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írtad mi ez. Elsőre nadrágra gondoltam, de ugye nem az.
2016. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, látom, hogy kifelejtettem... :( de talán mivel írtam, hogy "a vállánál", rá lehetett jönni, hogy ingről van szó :)
2016. jan. 7. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

más a fazonja a szabása egy szűkítettnek és egy klasszikusnak, és ez hogy egy számmal nagyot veszel a szűkítettől az se változtat nagyon ezen, egyszerűen más a szabásuk máshogy követik a test vonalait

a regular fit és az egy számmal nagyobb slim fit nem ugyanaz méretben

2016. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39-es slim fit jó lett volna, persze ezt is hordhatja, nincs semmi gáz vele
2016. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A 39-es tuti kicsi volt... a 40/41-es bőségben minden ok. Pont ugyanakkora a 40/41 slim fit, mint a 39-es regular fit. Az egyetlen eltérés a váll résznél van, ahogy írtam is: kb. két cmel kisebb a váll szélességben (varrástól varrásig) Viszont az ujj pedig ugyanannyival hosszabb.


Ma sikerült sikerül lemérnem egy márkásabb 40-es slim fit ingjének a vállrészét, az is kb. 2 cm-el szélesebb mint az F&F-es 40/41esé. A márkásabb ingnek az ujját viszont már nem tudtam lemérni, mert addigra visszajött és nem akartam lebukni vele.


Vajon, jó lesz? Ha mindkét oldalt 1-1 cm-el fentebb esik a vállon a varrás az nagyon gáz? Mert a mai márkás ingjén odaesett kb. ahol már kezd ereszkedni a váll (tehát nem ahova mondjuk a hátizsákot tesszük, hanem oda, ahonnan már a hátizsák pántja kezdene lecsúszni :) )

2016. jan. 7. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem gáz :) ez nem olyan nagy eltérés, szerintem nem fog rosszul állni
2016. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem, mert még én dolgozom rajta, kicsit egyedivé varázsoljam az inget és aztán azért kicsit zokon esne nekem is és sztem Neki is, ha nem lenne jó rá.
2016. jan. 7. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy mit szólt hozzá :D
2016. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!