Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet venni valamit a Chanel-b...

Lehet venni valamit a Chanel-ben 1000€ alatt?

Figyelt kérdés
Amúgy az a Chaneles ujjnèlküli börkesztyü mennyibe kerül?

2016. jan. 7. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Voltál már ott? Nem kerülnek ennyibe a kiegészítők.. :D 1000 Euróból sokmindent lehet ott vásárolni.
2016. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az a kesztyű talán 500 euró. :)
2016. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Karkötőt kapsz 1000 euróért, fülbevalót 300-ért. Apró kiegészítőket tudsz venni ennyiből! Illetve cipőt is!
2016. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy ujjnélküli kesztyű ami bőr, és ami szegeszes, az ha jól emlékszem 2500 euro.

Egy sneakers vagy sportcipő az olyan 500 euróról indul, azt hiszem az a legolcsóbb.

Egy táskát vettem az 5000 euro volt Bécsben a Kholmarkt strasse van a legközelebbi boltjuk de ott nincs túl nagy választék.

Ezekhez a ruhákhoz igazából életmód kell, azért hogy egy buszra szállj fel benne ne dobj ki 1000 euro-t.

Nagyon kedves magas, vékony, modellszerű férfi volt az eladó soknyelven beszél én a ruhákra rá sem néztem hozzá sem lehet érni egyébként elmondtam mit szeretnék, és megmutatott mindent amit válltáskában fekete színben lehet náluk kapni.

Én középkorú vagyok, nem huszonéves nem tudom van e facecontroll a boltban de szerintem nem fogod túl jól érezni ott magad...

2016. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Előző, érdekes, én is szoktam Bécsben vásárolni a Chanelben, sőt, Milánóban és Párizsban is. És hozzáérhettem mindig a ruhákhoz!

Mellesleg huszonéves vagyok, és a saját, normális módon megkeresett pénzemet költöm. Egy kicsit el vagy szállva magadtól! Nem kellene lenézni senkit. Egyébként külföldön az is teljesen normális, ha a metrón valakinél Chanel táska van. Vagy legyen az bármilyen más hasonló kategóriájú márka, akár buszon, akár villamoson. És ha a kérdező vesz pl egy fülbevalót (mert jelen esetben egy apró kiegészítőről beszélünk 1000 euro alatt, ennyiből táskát nem lehet venni Chanelnél), az szerinted kit zavar a BKV-n? Szerintem fel sem fog tűnni senkinek.

Mellesleg bárki bemehet, ez egy bolt! Nincs face control. Nyilván csövest nem engednek be, de túristákra pl nem jellemző, hogy Chanel kosztümben sétálgatnának, a legtöbbükön nem látszik, hogy mennyi pénze van. Ott teljesen normális, hogy melegítős-hasitasis emberkék 10-20ezer eurot lazán kipengetnek.

2016. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
A te élményedre, a sok nyelven beszélő eladóra, és arra, hogy mire mennyit költöttél, senki sem kíváncsi. Az ilyen üzletekben teljesen normális, hogy több nyelven beszélő, elegáns emberek dolgoznak. Ez alap elvárás. Ahogy az is normális, hogy ha elmondod mit szeretnél, akkor megmutatják a választékot. Amit megfoghatsz, sőt fel is próbálhatsz. Akarom mondani rád adják! ;)
2016. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy nem adták rám a 22.000 euróba kerülő kabátot.................

Ha ennyire nem értesz hozzá, miért szólalsz meg?

Másokat biztosan érdekel a valóság.

2016. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Az egész Kolhmarkt Strasse-t végigjártam és mindig jött utánam egy eladó ha pl fel akartam menni az emeletre a Burberry-nél, és ha kiválasztottam egy pulóvert mindig ott voltak a nyakamon, pedig én nem hasitasis-melegítő szerkós típus vagyok.

Még Bp-en is ott vannak a nyakamon a Max Mara Burberry boltokban, a többi pénzmosoda azt meg sem elítem a kínálata egy nulla, nem is igazi bolt.

A Versace-nél és a Dolce Gabbanánál már az ajtóban megkérdezték hogy mit szeretnék. 6-8000 euro egy alkalmi ruha nem engedik meg felpróbálni akárkinek én úgy vettem észre.

Elképzelhető hogy ennyire mások a tapasztalataink, de nem kéne a másikat támadni név és arc nélkül mert amit írtam a valós élmény, és sose tudni hogy itt ki milyen fantáziáját írja le, és hogy egyáltalán az e akinek írja magát...vagy egy szórakozó nénike egy idősek otthonából például.

2016. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%

Egy virogokkal applikált fehér kasmír pulóvert vettem a Bécsi Burberrynél 1100 euróért azaz kb 400 ezer forintért.

Kíváncsi vagyok te hogy jutottál be a párizsi Chanelhoz komolyan és hogy mennyi költöttél ott.

Én nem vagyok gazdag, de magyar viszonylatban valószerűtlenül sokat költök. Votl ey csapat ázsiai a Burberrynél akik végig rohanták és karattyolták a boltot idén márciusban és nem vettek semmit az eladó végig a nyakukban volt.

Egy csomó csinos huszonéves kínai lány, és egy Janek nevű magas szőke srác, aki kb annyira meglepődött attól hgoy ezt a pulóvert megveszem, hogy elfelejtett számlát adni. Másnap mentem vissza Janek sehol egy jó hatvanas, elegáns, szerintem meleg pasi a boltvetezője. :)))

Versaccenél egy oltári ellenszenves pasi akart kiszogálni nem vettem tőlük semmit legnagyobb sajnálatukra.

A Chanel azonnal elém jöttek szerintem nem fognak senkinek hatszáz féle bizsut megmutogani hogy ez ennyibe kerül, az ennyi van e nálad ennyi pénz, ezért írtam a kérdezőnek hogy kellemetlenül érezné magát egy ilyen üzletben.

Függetlenül attól, hogy valóban ma egy tréningben is bemehet valaki és attól az még lehet multimilliomos és nem zlotyiban, de én csak vogue magazinból kilpett milliárdos örökösnő féléket láttam Milánóban vásárolgatni, alapvettően ezek az üzletek az ilyen típusú vevőkre várnak.

2016. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

A valóságot írtam le, biztos ezek szerint látják rajtam, hogy meg tudom venni! Bármit rádadnak ha kéred. (A Tiffanynál pont kb 1 hónapja néztem 23000 eurós gyűrűt, azt is rámadták, és még le is fotózhattam, mert nem tudtam dönteni. Még azóta se, de mindegy... :D ) Hogy jutottam el Párizsba a Chanel üzletbe? Repülővel és taxival, így a legegyszerűbb! :)

Magyar viszonylatban nagyon-nagyon jól keresek, hidd el rajtad kívül más is vásárolhat, nem csak te vagy ilyen "kiváltságos"! Milánóban szerintem keveset jártál, mert a leírásod alapján nem igazán tudod mi van ott, és milyen emberek vásárolnak.

A többire nem reagálnék, mert ebben a kérdésben csakis a Chanelről van szó, ne térj el a tárgytól!

Az pedig, hogy az eladó lohol utánad egyrészt azért van, mert ez a normális, ha segítenie kell akkor ott legyen. Másrészt, hogy ne tegyél kárt semmiben. Harmadrészt, mert jutalékot kap az eladási után.

1100 euró nem 400ezer Ft, és engem aztán nem érdekel, hogy te mennyiért veszel pulcsit. Biztos van, ahol elájulnak ha elmondod, hogy te azt bizony ennyiért vetted, hiszen látom szeretsz dicsekedni. Én nem esek hasra tőle, ennél drágább ruhadarabjaim is bőven akadnak, csak éppen nem akarom, hogy csodáljanak vagy leboruljanak előttem emiatt. Nem is hangoztatom soha sehol. Ha kérdezik, akkor is kikerülöm a választ. De nem vagyunk egyformák, és ez így jó. Itt ne várj senkitől csodálatot. Ha dicsekedni jöttél, nagyon rossz helyen vagy, még durva hozzászólásokat is fogsz kapni, ha valaki visszanézi rajtam kívül ezt a régi kérdést.

2016. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!