Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha gázmaszkban megyek az...

Ha gázmaszkban megyek az utcán, az szabálysértés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha valamilyen demonstráción veszel részt és nem vagy beazonosítható, abba beleköthetnek. #1-nek meg ajánlom a Magyar Helyesírás Szabályait.
2016. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tök jó :-) Divatba kellene hozni. Egyébként nem szabálysértés.
2016. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak simán az utcán mászkálsz benne nem az, csak furcsán néznek rád, meg esetleg a hatóság emberei megkérdezhetik hogy miért van rajtad meg honnan van meg ilyenek, de nem büntethetnek meg érte.


Ha tömegrendezvényekre mész leginkább demonstrációkra meg rendbontások közelében tartózkodsz esetleg focimeccsekre mész akkor beléd köthetnek azzal a gyanúval hogy balhézni fogsz és így nem vagy beazonosítható. Persze először csak szóban kaphatsz figyelmeztetést és megkérnek rá hogy vedd le és elmagyarázzák hogy miért meg minden akkor nem szólhatnak érte, de ha nem viselkedsz jól akkor fel is jelenthetnek akár.

2016. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondhatod azt is, hogy súlyosan fertőző beteg vagy, akkor majd nem akarják levetetni.
2016. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a gázmaszk nem szűri a kimenő levegőt, csak a bejövőt, de mondhatom, hogy súlyos asztmám van, köszönöm a válaszokat
2016. jan. 16. 01:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél egyébként gázmaszkban járkálni az utcán? Csak nagyon izgatónak találom, ha valaki gázmaszkban van, ezért kérdem :)
2016. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és nem tudom ez a heppem, plusz nem érzem benne a városi bűzt
2016. jan. 24. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Totál megértelek. Mondjuk én utca helyett inkább otthon szex közben viselném - egyébként én is fiú vagyok.
2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Legalább tudom, hogy nem csak nekem vannak ilyen perverzióim
2016. jan. 25. 00:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak bankba, benzinkútra, hivatalokba, ékszerboltokba ne próbálj vele bemenni.
2016. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!