Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egész nap harisnyában...

Ha egész nap harisnyában vagytok és haza értek leveszitek a cipőt vagy a harisnyát szokott lábszaga lenni?

Figyelt kérdés
akinek nincs a harisnyától az írja meg hogy mit használ rá hogy ne legyen szaga
2016. jan. 13. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem szokott
2016. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokott,és semmit sem használok.
2016. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ritkán szokott, amikor két harisnyát veszek fel nagy hidegben
2016. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
irigyelek benneteket nagyon szeretem a harisnyát de mindég van egy pici szaga a lábamnak de jó nektek nincs ilyenre gondotok
2016. jan. 13. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Elég hihetetlen aki azt mondja nincs, attól, hogy harisnya ugyan úgy büdös lesz, mint a zokni, pláne ha nylon.
2016. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
LUNA sprayt. nagyon jó. nekem mindenben büdös sajnos a lábam.
2016. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem sokott büdös lenni a lábam, pedig nyáron is harisnyát hordok - bár igaz, nem 10 denes nylont.
2016. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem használok semmit, sosem büdös a lábam, a harisnyám sem! A titka a bőr cipő... Műanyag cipőbe büdösödik bele a láb!
2016. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utcsonak igaza van! En meg annyit tennek hozza hogy en aktivszenes borbetetet hasznalok es meg sportcipobe sem izzad igy !

A harisnya pont az anyaganak koszonhetoen ha meg is izzadsz konnyen szarad a pamuttal ellentetben ami magabaszivja es tartja a vizet!

Eleg csak megnezni a sportruhazatot mibol keszulnek: nejlonbol! Pont azert amit az elobb leirtam!

2016. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves #5, nem izzad a lábam és nem szokott büdös lenni, mi ezen a furcsa? nem vagyok izzadós, különben sem vagyunk egyformák. amúgy elég ritkán hordok harisnyát.
2016. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!