Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ekkora árkülönbség...

Miért van ekkora árkülönbség a kettő között ebayen? Meg merjem rendelni az olcsóbbat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Egy ugyanilyen darabja van az unokatestvéremnek szóval a méret és a kinézet jó,ha tényleg olyan mint a képeken(az övé teljesen olyan),de ha egyformák,nem értem miért olcsóbb egy ezressel az egyik.


2016. jan. 21. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Más terméknél is van ilyen árkülönbség, nem csak itt. De ahogy elnézem nem teljesen ugyanaz a termék, valószínűleg azért van ennyire eltérő áron. Amin fém (?) kapcsok vannak nekem az kicsit masszívabbnak tűnik, de nem hiszem, hogy többet tudna mint a másik.
2016. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Nézd meg a szálíltási költséget is! Szeritnem a másodikkal jobban járnál.

2016. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,a szállítási költséggel együtt az első több,mint 4000,a 2. meg három sem,ezért kérdeztem,szóval a másodikat akartam volna eleve is :)
2016. jan. 21. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahha, oké. Az oclsóbbat miatt én csak az árra fókuszáltam, tehát szálítás nélkül. ^^


Mi is rengeteg ilyen boltból rendelünk, aohl nemzetközi szálíltás van, és vagy 1-3 dollár, vagy ingyenes.

Így a2. mindenképp jobb szerintem, mert az elsőnek az ára azért tényleg nevetséges - mármitn magának a ruhának.

2016. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De a kettő nem is egyforma... legalábbis én úgy látom. Az egyiknek van hátulja vagy minek nevezik, a másiknak nincs. Legalábbis a képen úgy van, a valóságban meg ki tudja.

Amúgy próbáltál már ilyet? Mert nekem van hasonló, ebayes az is de műanyag merevítős vacakok ezek, szóval rohadt kényelmetlen és 2 hordás után el is tört, szóval kiszedtem belőle mindet. Nekem így is jó, de aki tényleg fűzőt akar annak nem ilyet kéne venni.

2016. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul számoltam de az ára ugyanannyi lesz. Egyébkén amelyiknél drágább maga a darab azzal szerintem jobban járnál.
2016. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugyanaz a kettő,csak az egyik úgy van fényképezve,hogy össze volt húzva s fűző,tehát az eleje látszik át ott a hátulján,a másik pedig szét volt valószínűleg hajtva és aztán levágták a széleit a képnek. és pont azért ezt akarom,mert ugyanilyet rendelt az unokatestvérem csak már régebben és az az oldal már nem él,viszont volt rajtam egy egész éjszakát bulizni és egyáltalán nem kényelmetlen,nagyon jó volt..látatlanban nem rendelnék :)
2016. jan. 21. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete van ebből, és huzamosabb ideig hordani tényleg nem olyan kényelmes, bár nekem legalább nem tört el benne a merevítő. 5-ös, te milyet javasolsz, honnan szoktad beszerezni a minőségieket?
2016. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleve az eladó más,ha meg nézed,illetve egyik ingyen szállít másiknál van postaköltség!Bemész itthon 2 üzletbe,ahol ugyan azt kapod ott is különbségek vannak árban!
2016. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és az elsőnél változik az ár méret/szín szerint! Mig a másodiknál nem
2016. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!