Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok titeket ez nem zavar?

Lányok titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Hamarosan jön a tavasz, a nyár és tegnap elkezdtem átnézni a ruhatáram illetve 1-2 boltba is beneztem, milyen felsok, nadragok vannak, hogy beujitsak. Mindenhol ugyanazt lehet kapni: magas derekú nadrag es rovid top, ez a crop top vagy mi... Ugyanugy nez ki minden ruha stílusa. Engem nagyon zavar, hogy szinte lehetetlen egyedibb stilust kialakitani. Nem szeretnék tavasszal es nyáron ugy jarkalni a varosban, hogy ugyanugy nezek ki, mint az osszes tobbi csaj, de lasssan mar szo szerint mindenki, mint az ikrek: feher cipo,farmer,ami rovidebb, kint van a boka, rovid top, vastag megrajzolt szemoldok, csillamtetovalas arany vagy ezüst... Tavaly is mindenki igy nezett ki...

Ez titeket nem zavar, vagy tunik fel?

Telefonrol irtam, elnezest az ekezethiany miatt.


L


2016. jan. 24. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nagyon is zavar. Mikor azt mondják hogy minden lány egyforma akkor kérdem én,hogy legyünk különbözőek és egyediek ha nincs választék.
2016. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak másmilyen üzletek is, C&A-ben pl "hagyományosabb" a választék, vagy netes üzletek közül a Bonprixban is van sokféle cucc, de van még egy csomó üzlet, indiai boltok, turi, át lehet túrni idősebb testvér, szülő, nagyszülő szekrényét, átalakítani ruhákat, rétegezni, kombinálni stb.

A stílus legalább felét amúgy is a kiegészítők adják.

2016. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

tényleg elég hasonló stílusú ruhákat árulnak, de azért mindig találok olyanokat, ami tetszik (és nem hordok ilyeneket)

vannak boltok, ahol szélesebb a választék vagy egyáltalán nem ilyeneket árulnak

2016. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kicsit tágítod a látóköröd, rájössz, hogy nem csak a jajdetrendi fast fashion üzletek léteznek, amik a birkamód divatmajmoló tinilánykáknak lettek kitalálva. Bár én azért megkockáztatom, hogy ezekben a klónképző boltokban is akad másféle ruha is, csak nem mindenki képes összekombinálni a dolgokat.

Miután én feltalálom magam és úgy öltözök, ahogy nekem jó, nem zavar. Az meg nem különösebben foglalkoztat, mások mit vesznek fel. :D

A plázán túl is van élet egyébként. A webshopoknak hála a világon bárhonnan megszerezhetsz bármit kb. Vannak turkálók, bizományik, kis butikok is. Varrónőt találni pedig nem különösebben lehetetlen, de akár te magad is megtanulhatsz varrni...

Szóval ha az ember akarja, akkor tök könnyen megoldható igazából.

2016. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Szerintem nem csak ilyeneket lehet kapni, de ok :D

Ha egyedi cuccokat akarsz, akkor miért a nagy márkáknál vásárolsz, azok mindegyike a luxusmárkák koppintása, mindegyik az aktuális trendeknek megfelel, természetes, hogy hasonlóak. Menj valami turkálóba vagy vintage boltba,vagy rendelj online, ha egyedi cuccokat akarsz...

2016. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már, egy csomóféle cuccot lehet kapni! de ahogy a többiek is írták: legyél kicsit kreatívabb, ne csak a plázákban mászkálj és háborogj, keress fel turikat, vintage shopokat, magyar tervezőket, csinálj diy cuccokat.. amúgy meg én 18 éves korom után túlléptem ezen a nagy egyediség mánián, k urvára nem érdekel, más miben van, én azt hordok, ami nekem tetszik, legyen az 'tucat' vagy nem 'tucat'. nem a ruhádtól leszel egyedi, aki annyira egyedi az úgysem ilyeneken görcsöl és a plázás cuccokat is tudja úgy viselni, kombinálni, hogy királyul nézzen ki. nőj fel!
2016. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert én nem plázákban vásárolok. Máshol meg mindenféle ruhákat lehet kapni, nem csak az aktuális divatot. Mindig saját stílusom volt, sose öltöztem a divat szerint. Nem volt gondom a ruhákkal eddig, amit meg akarok venni mindig megtalálom, ha boltban nem is akkor webshopban.
2016. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk kicsivel nehezebb dolgunk van. Én híve vagyok a padlás, és az őseim ruhái áttúrásának, a használt ruha boltok, és a a férfi osztály átnézésének is...

17/L

2016. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs a plusz egy 'a'-ért.
2016. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

De, engem nagyon zavar, most is télen, mindenki ugyanúgy néz ki, zöld kabát, bokacsizma. Próbálok egyedibb lenni, csak azért is fekete-fehér szövetkabátot, és térdig érő csizmát vettem. Szinte senki más nem öltözik így a suliból. Én néha kínaiban szoktam találni egyedibb cuccokat, egyébként sokat vásárolok turiból, mivel ott pár évvel korábbi cuccok vannak, amik mostanában nem jönnek annyira szembe veled.


16/L

2016. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!