Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Titeket mennyire...

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha mondjuk egy fiú ugyanazt a nadrágot, pulcsit vagy akár pólót hordja több napon keresztül?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból :-)
2013. okt. 28. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Addig hordhatja, amíg nem büdös és koszos benne. 3-4 napot el lehet viselni így, ha csak sétára használja és nem izzad bele. Engem nem zavar. De ha már koszolódik vagy beleizzadt akkor inkább húzzon tisztát.
2013. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavar. Mondjuk a nadrág az még elmegy, hogy párnapig ugyanaz, de azt se hordja hetekig.
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
pulcsi nadrág oké ha 2-3 alkalommal van rajta,de szerintem póló csere naponta
2013. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Pulcsi nadrág oké, pólót meg egyebet csseréljen naponta. Én se dobom a szennyesbe a pulcsim vagy a farim egy hordás után.
2013. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Pulcsi nadrág elmegy, én párom is egy hétig hord egy nadrágot, főleg ha csak sétál vagy melózni megy, ott meg úgy is külön ruhája van, így nem koszolódik itthonra meg felvesz sima melegítőt arra jó. A pulcsiját is 2-3 napig hordja valamikor 4 napig is, de pólót ő naponta vált, persze van amikor 2 napig hordja ugyanazt, azt mondjuk csak akkor ha előző nap volt rajta félórát és ennyi.

Nekem ezzel nincs bajom, én lány létemre is hordok egy nadrágot 2-3 napig is akár vagy úgy is hogy egyik nap egyik nadrág másik nap másik és így cserélem váltogatom és mégsem ugyanaz minden nap, meg a pulcsit is úgy hordom hogy több napra veszem fel, kivéve ha koszos lesz.

2013. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Pont az utóbbi időben figyeltem meg,hogy az egyik osztálytársam egy hétig 1 pólót húz.(Hozzátenném mellékesen,hogy marha pénzesek,tele van dc pólókkal meg pull&bear-es pólóban tesizik..Szóval itt nem azon van a hangsúly,hogy nincs neki másik.) Nos,a srác elég helyes,mindig ad magára,stb..De nekem akkor is elég furcsa,hogy egy héten keresztül egy pólót hord.

Én például mindennap másik felsőt húzok,nadrágot meg pulcsit néha szoktam 2 napot húzni..De legtöbbször úgy szoktam,hogy mondjuk hétfőn rózsaszín-kedden kék-és mondjuk szerdán megint a rózsaszín..Szóval egy napot ˝pihentetek˝.:)

16L

2013. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
fúj..... persze nadrágot meg pulcsit lehet de hogy a büdös gyerekek az osztályban a pólójukban tesiznek és az marad rajtuk egész nap+másnap.....fúj
2013. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem büdös meg piszkos, tőlem hordhatja ugyanazt minden áldott nap. Nekem is van, hogy otthon berepítem a pólómat a mosógépbe, és másnap tisztán megint fel tudom venni.
2013. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
fuujj nekem van egy olyan osztálytársam ... -.-." aki ugyanazt veszi fel és már olyan büdös hogy amikor megölelem inkább elájulok minthogy puszit adjak !
2013. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek ölelgeted?
2014. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!