Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a fűzőről?

Mi a véleményed a fűzőről?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Mar ne is haragudj abban egyetertek, hogy ez lehet szep mert egyeni izles dolga a szep,

De azzal nem vitatkozhatsz, hogy egeszsegtelen.

Bar nem tudom, hogy te mennyire huzod meg de alapjaban veve a derek keskenyebbe tetelere szolgal. Ha erosen meghuzod akkor igenis osszenyomja a szerveid, de ha csak felrakod es lifeg rajtad akkor nem fog egeszsegtelen lenni

2016. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne egészségtelen? Számodra mit jelent az egészség? Egy borzasztó gerincferdülést, amitől pár év múlva mozogni se tudsz? Mondom, ha úgy fogod össze ahogy megmutatták, NEM nyomja össze a belső szerveid, mégis tartást ad, nem lifeg!
2016. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon szépek a fűzők. Ha ésszel hordod, semmi bajod nem lehet tőle, sőt, még segíthet is a gerinceden. Ha fokozatosan, hozzászoktatod magad, nem lesz baj. A fokozatosság jó dolog. Aztán majd le sem akarod venni :-) Kellemesen ölel. Egy idő után, mikor már hozzá szoktál, szorosabbra is tudod majd fűzni :-). Az előítéletekkel meg hozzá nem értőkkel ne foglalkozz. Te hordod, neked kellemes és ez a lényeg hogy neked jó. Senkinek semmi köze hozzá.

Ez egy "érdekes" társadalom... nem túl elfogadó...

2016. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Hat azt ne mondjatok, hogy az ilyen vekonyra fuzott derek egeszseges:


[link]


En ilyenre gondoltam a fuzo szo hallatan

2016. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

Hm...Szerintem ez még elmegy, csinos, széééép, nem túlzás. (Látod, a Hölgy is benne van: bele fér :-)


Ami kicsit túlzás lehet, az pl.: Cathie Jung. Az már egy kicsit lehet, sok. És ugye csúcs állítások is úgy gondolom már a túlzás kategóriába esnek, meg amikor versengés alakul ki, kinek van vékonyabbra fűzve a dereka.

De amíg a Hölgy jól érzi magát a fűzőjében és kellemesen öleli, addig Ok. Hiszen magának veszi fel, az Ő lelkének jó. A tight lacing is lehet ilyen, miért is ne lehetne, ha mindíg csak kicsit fűzi szorosabbra, de tudja, hol a határ, ami egyén, alkat függő.

Nem csak a materiális dolgokat kell nézni, a testben van egy lélek is :-).

2016. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!