Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tucat/tömeg lennék?

Tucat/tömeg lennék?

Figyelt kérdés
Nem hordok crop topokat, sem Adidas superstart és nem takarom el az arcomat képeknel hanem mosolygom rajtuk, nem mondok olyan szavakat, hogy "adlak" vagy "still" de ellenben van zöld parka kabátom amit egy baba rózsaszin sállal hordok, fekete bőrkabátom, szakadt farmerem és kockás ingeim. Ettől tömeg leszek? Tudom nagyon gyerekes kérdés, de tetszenek ezek a ruha darabok, de nem akarok tömeg lenni. Hétköznapokon csak pulcsi/inget/pólót veszek fel egy farmerrel és ennyi.Tucat vagyok a leírtak alapján?

2016. jan. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De ne gondold hogy ez baj, csak most lett divat ezt a szót negatív minőségben használni. Attól hogy nem egyedien öltözködsz semmivel sem leszel kevesebb.
2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Remélem, hogy nem csak nekem érződik az irónia a kérdésedben. Nem, nyílván ettől nem vagy tucat, mivel a legtöbb ember, pont ezeket csinálja. Nem kell beállni a sorba. :)
2016. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha egyszer ilyeneket lehet kapni a boltban..Ilyenből van a legtöbb, persze hogy mindenki tucatnak néz ki. De csak úgy néz ki. Belül mindig több van (már akinek), azon múlik inkább a tucatság.
2016. jan. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tucat az aki úgy néz ki mint mindenki más... tehát igen, az vagy, ahogy az emberek 90%-a is. Nincs saját stílusod az tény. Ha zavar változtass, de igazából nem kéne hogy ez zavarjon, ha neked így jó mert ezek a ruhák tetszenek.
2016. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. De szerintem te is látod, hogy a lányok nagy része ugyanilyen ruhákban jár...

Az a sz*r, hogy a szakadt gatya és a bőrkabát a rockerek/rockzenészek legjellemzőbb ruhadarabjainak listáját gyarapítják, de mostmár minden második...bocs, az csak 50% lenne...akkor úgy mondom, majdnem minden kiscsaj ilyet hord, mert mindenki más is. Pedig valójában rohadtul nem illik hozzájuk :'D

Ha felveszek egy szakadt gatyát, vagy bőrdzsekit marhára vigyáznom kell, nehogy véletlenül úgy sikerüljön felöltöznöm mellé, hogy a barátaim ne tudjanak megtalálni az utcán a sok-sok klón között...

2016. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!