Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayes kínai ruhákkal tapaszta...

Ebayes kínai ruhákkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tele van az Ebay ilyen free shippinges 1500-3000Ft-os cuccokkal. Sok rosszat olvastam róluk, de mindig másodkézből, személyes tapasztalatot nem találtam. Ennyi pénzért nem várok sokat, 1 nyarat bírjon ki, nem bánom, ha 15-20 mosást bír max. Viszont ha utcára hordhatatlan gagyi, akkor ennyi pénzért sem kell. Szoktatok rendelni ilyen ruhákat? Mi a tapasztalat? Esetleg tudtok megbízhatóbb eladót? Köszi
2016. jan. 30. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyakran ebayezem de inkább csak ékszereket szoktam. Egyszer rendeltem egy köntöst és egy miniruhát is. A miniruha hordhatatlan volt, mert teljesen átlátszó volt és a méretarányok sem olyanok voltak, mint amit az eladó megosztott az információknál. A köntös is a feltett kép silány másolata volt és annál sem stimmeltek a méretek.
2016. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off:

Viszont van egy táska, ami szerintem baromi jó és tényleg olyan, amilyen a képen. Olcsó is és nem jön veled szembe az utcán:

[link]

2016. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Énis rendelt én egy cicanadrágot és egy nyári toppot.

A nadrág Teljesen műszálas,hiába tetszik a mintája nem tudom hordani,a felső pedig a képen pamut anyag hatású volt,de mikor megérkezett egy vicc ahogy kinézett,életemben nem volt rajtam pedig a mintáját szintén imádtam.Ha olcsón szeretnél ruhát venni,jobban ajánlom a kifejezetten ruhás oldalakat,ott is jó áron,sokkal jobb minőségű dolgokat találsz.De vannak kivételek,az egyik barátnőm egy egyberuhát rendelt,az viszont nagyon jó minőségű,és szintén Ebayről van.Szóval vannak jó és rossz minőségű ruhák egyaránt.Remélem segítettem.:)

2016. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok ruhát rendeltem már, oda kell figyelni az anyagra, méretre, és hogy a feltett képek róla valósak-e. Na meg ha nem vagy kínai sablonméret közelében, akkor ne rendelj inkább. A legtöbb cucc egyébként amit rendeltem azok nyári ruhák, felsők, vékony anyagúak, ami nem gond nekem, nyárra kifejezetten jó. Volt már olyan ami nem tetszett, nem olyan volt mint a képen, azt jeleztem is és visszakaptam a pénzem. Szóval eddig semmit nem vesztettem a rendelésekkel.
2016. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is szemezek a leggingekkel, de akkor azért olcsók, mert tiszta műszál :/ A linkelt táska tényleg szép :)

Még a méretekről akartam kérdezni. 158 cm vagyok és 52kg. Itthon S/36-os méretet hordok. Tényleg érdemes kínából M/L ruhát rendelnem, hogy jó legyen rám?

2016. jan. 30. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg M-es lesz neked jó, de én pl. onnan nem is rendelek, ahol nincs fent mérettáblázat. (Többnyire a konkrét ruháé van ott, ami valós, és szinte mindenhol van.)

Én rengeteg mindent rendeltem már ebay-ről, sok ruhát, cipőt is.

Cipőből is érdemes egy-két számmal nagyobbat rendelni.

Nos, a minőségük nem rosszabb, mint amit itt veszel a kínaiban, ha ki tudod szűrni képről, melyik nem gagyi.

Ami sanszos, hogy átlátszó lesz, vagy olyan vékonyka anyagú, amit lehetetlen hordani, azokat kihagyom.

Volt pár rossz tapasztalatom, de több a jó, és mivel ennyire olcsó minden, így bőven belefér szerintem.

Nem beszélve arról, hogy igencsak egyedi darabokat találhatsz.

2016. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!