Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress, kamu cipők?

Aliexpress, kamu cipők?

Figyelt kérdés

Találtam egy aliexpresses eladót akinek nagyon jó értékelései vannak,és nem tudom eldönteni hogy ezek most kamu cipők-e,vagy mi ez a sok pozitív értékelés.:D

[link]


Köszi a segítséget.:) (Ti mernétek ilyen helyről rendelni cipőt,ha bár lehet kamu cipő,de azért viszonylag jó minőségű lehet?)



2016. jan. 31. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kamu cipők ezek. Valószínűleg mindent korrektül csinál, ezért a sok pozitív értékelés.
2016. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem aliról hamis Nike-ot. Arról is ugyanilyen képek voltak, ugyanilyen leírással.

Nem mondom hogy olyan minőség a cipő, mint az eredeti, mert a talpa 3 hónap után kezdett leválni, de ránézésre nem tűnik hamisnak és kényelmes, semmi gond vele. A talpát meg könnyen meg lehet ragasztani. Mondjuk azóta láttam hogy kínai boltokban is vannak hasonló forma cipők, csak nem Nike van ráírva... az jobban megéri.

2016. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már egy elado terméket sem látok az eladótól...valami tisztogatás lehetett,mert tegnap óta par elado termékei eltúntek..nem is ertem.

Egyebként en rendeltem több nike cipőt is alirol. Először magamnak,aztán ismerőseim is akartak. Nekem mar 2 eve megvan,de semmi baja. Az ismerőseimé is birja. Ránézésre teljesen olyan,mint az eredeti. A lenyeg,hogy olyan eladótól vegyél,akinek jók es sok ertekelese van. Akkor olyan nagy mellényúlás nem lehet.

2016. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!