Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül manapság...

Mennyibe kerül manapság (2016-ban) egy divatosabb esküvői vőlegény öltöny? Nektek mennyi volt, aki mostanság vette?

Figyelt kérdés

Nézelődtünk a vőlegényemmel, de horror árakba bukkantunk itt Budapesten és környékén. Ti tudtok olyan helyet, ahol egy elfogadható esküvői öltöny nem akciósan 95 000 Ft? És, ahol méretre is igazítanak esetleg?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. febr. 3. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy ha nem Budapesten élsz, ott bármi is olcsóbb. Vidéken is vannak olcsóbb és drágább szolgáltatók/szolgáltatások/termékek. Aki drágábban is el tudja adni a minőségibb termékét/szolgáltatását az eladja ott ahol van rá kereslet.
2016. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
20%
A kérdés feltevőjével egyetértek! Bocsánat, de egy szaros öltöny ne érjen már 95000 Ft-ot....főleg aki 1 évben 1-2szer vagy annyiszor se hordja.. Annak MINEK? Aki szerint, meg nem is drága az egy idióta! Bár ha én is valami unatkozó, gazdag pesti ficsúr lennék, akkor könnyen megtehetném...
2016. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
34%
Most nézegettem egy öltönyt, Titem márkájú, tehát nem gagyi. 53.000 Ft lenne....hát...mit mondjak. Irreálisan sok, egyszerűen az egész nem ér ennyit.
2016. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fontos. A különbség abban van, hogy van aki képes ezt kezelni és értelmesen meggnyilvánulni, nem kezd el egyből irreálist kiáltani csak mert valamiről fogalma sincs. Kedves utolsó: tartottál már fent olyan vállalkozást ami öltönyöket készít? Még én sem, de pont ezért nem is kezem el lehúzni azt aki igen. Magasfokú tudatlanságra vall.
2016. márc. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!