Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jedi cosplay készítéséhez...

Jedi cosplay készítéséhez milyen textilre/anyagra van szükség?

Figyelt kérdés

Jedi cosplayt szeretnék készíteni, tudom hogy mit hogyan fogok csinálni, csak azt nem tudom, hogy milyen anyagok kellenek hozzá, valaki tudna segíteni?

[link]



2016. febr. 15. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy weboldalt, ( [link] megnéztem hogy milyen anyagok vannak, de az a baj hogy nem vagyok otthon az ilyen szövetek terén.
2016. febr. 15. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mennyit szánsz rá? Ha sokat, akkor a köpenynek valami bútorszövetet választanék hogy legyen tartása, ha szűkebb a keret akkor esetleg kordbársony, vagy sima pamutvászon. Az alsónak sima pamutvászon.
2016. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, azt hiszem amit pamutvászonnak írtam az ebben a listában a karton.
2016. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20-30 ezerbe kerül az oldalon amit linkeltem, annál többen nem nagyon költenék rá :), mert akkor már meg is rendelhetném.
2016. febr. 15. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne weboldalakon nézegesd az anyagokat, azt élőben kell látni, tapintani milyen a színe, tartása, vastagsága, tapintása. Menj ne egy nagyobb méteráru boltba és nézz körül. Meg is mutathatod a képet az eladónak és segíteni fognak mit válassz.
2016. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!