Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Lányok! Keringözni fogok de már most meg kell vennem a cipöt hogy abba próbáljunk milyet ajánlotok?

Nem szoktam magassarkut hordani és egy fejjel magasabb csak a srác nálam én is magas vagyok(172 cm) a többiekhezz képest . Milyen cipö lenne a megfelelö ami szép is és nem tul magas se lapos? Ha tudtok képet is küldhetek

Ez jó lenne : [link] ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkalmi viselet, cipő, keringö

2015. dec. 27. 12:18  Privát üzenet  

A válaszok
A cipő nagyon szép, de ha fehér lesz a ruhád, akkor a fekete cipő csúnya. A pánt jó ötlet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. dec. 27. 13:26 Privát üzenet

Fehér keringő ruhához tényleg nem illik fekete cipőt felvenni. Ez pl. csinos: [link]

És igen, a pánt nagyon hasznos dolog, én is olyanban táncoltam anno, mert még véletlenül sem akartam, hogy lekerüljön a lábamról tánc közben. :D Ha budapesti vagy, érdemes benézned a Corvin áruházba (Blaha Lujza tér), nagyon jó magassarkúk vannak, nagyon olcsón.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. dec. 27. 16:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fekete cipöt keressek mivel nem fehér ruhában táncolunk hanem sötét lilában.

# 3/4Időpont 2015. dec. 27. 17:34 Privát üzenet
Jaa, akkor jo az, amit kineztel. De tenyleg mindenkepp pantosat vegyel. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. dec. 27. 19:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha én most fogok keringőzni de alacsony vagyok-140cm, akkor fogok tudni ruhát kölcsönözni magamnak? Vagy át kell szabni, esetleg levágni az aljából? Ezért kell fizetnem még pluszba?
Szeretnék a kedvesemmel eltölteni egy estét Budapesten, hol találhatok olyan éttermet ahol gyertyafényes vacsora után lehet táncolni (keringőzni. )?
Szerintetek gáz, ha balerina cipőben fogok keringőzni?
Hányas abroncsban érdemes keringőzni?
Ha az osztállyal úgy beszéltük meg, hogy színes ruhában fogunk keringőzni, nem pedig fehérben, akkor lehet fekete ruhát is felvenni?
Egy hónap múlva az osztályommal bécsi keringőzni fogunk. Nyakpántos ruhám lesz, de nem tudom mit vegyek alá, csak topot hordok mert nincs nagy mellem, sőt elég kicsi. A topnak...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!