Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor rovidnadrag?

Ilyenkor rovidnadrag?

Figyelt kérdés

Unom mar a hosszunadragokat, es az oltozkodesemet, kicsit fel szeretnem dobni.

En nagyon szeretem a szoknyakat es a rovidnadragokat. Ma megyek a baratomhoz es megyunk kinai etterembe ebedelni.

Arra gondoltam, hogy van egy bor rovidnadragom, azt felveszem egy vastagabb harisnyaval, es egy bakanccsal. Mit gondoltok?


2016. febr. 27. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma +10°C-ot mond a meteorológia napközben, így egy vastagabb harisnyával felheheted. Szerintem nagyon tuti lesz! Csak csinosan, nőiesen!
2016. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én megfagynék.. de te tudod.
2016. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mellé jól felöltözöl és a harisnya elég vastag hogy ne fagyj meg, akkor szerintem teljesen oké. Én rendszeres rövidnadrág viselő vagyok hideg időben is, mert a szoknya kényelmetlen, ritkán veszek fel; a hosszúnadrágot meg könnyű megunni ha csak azt hordok. Amúgy az sem mindegy ki mennyire fázós. Én felveszem 60 denes harisnyával is 10 fokban, ha nem fúj a szél pl, valaki meg 200 denesben is szétfagy. + egy hosszú, legalább combközépig érő téli kabát sokat segít :) Bár reggeli a kérdés, azóta vlszeg eldőlt a nadrág dilemma.
2016. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!