Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárlásmániások, nektek...

Vásárlásmániások, nektek megmaradt ez a "hobbi", vagy idővel alábbhagyott a lelkesedés?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ez a problémám kb. 12 éves korom óta és azóta egyre rosszabb, tele van a szobám és a gardróbom is.

Nektek mikor jött el az, mikor azt mondtátok, hogy elég?

Magatoktól, vagy más valaki hatására?

Később, ha vásárolni kellett, nem csábultatok el?



2016. febr. 27. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megmaradt, es egyre csak erosodik. 23L
2016. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha tizenéves kölykök azt csinálnak, amit akarnak.

Nevelés kellett volna neked.

Ha már nem lesz pénzed, biztos megállít.

2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amióta saját keresetem van sokkal rosszabb. Hozzászoktattam magam, hogy csak 2 havonta megyek vásárolni, de akkor jelentős összeget elverek, reménytelen vagyok...
2016. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Szerintem a kérdésemnél egyértelmű, hogy azokat kérdeztem, akik hasonlóan viselkednek, mint én. Akkor minek jössz ide parasztkodni?!

2016. febr. 28. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szerettem vásárolni, de leszoktam róla, inkább a takarékba teszem a pénzt és büszkén járok az utcán, hogy nekem nincsen otp hitelem, ha kell egy mosógép kp-ra meg tudom venni stb.
2016. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár éve kb mindent megvettem, ami megtetszett. Akkor még egyetemista voltam, de dolgoztam is mellette.

Azóta jóval átlagon felüli fizetésem van, és csak drága, minőségi ruhákat veszek (bár régebben is fontos volt a minőség nekem, csak most más a kategória). Most sokkal többet költök egy ruhára, viszont olyat veszek, amire tényleg szükségem van, és nem csak a szekrényemben fog állni.

"Kigyógyulni" nem lehet szerintem, imádok vásárolni, szóval nem is akarok.

Egy dolog fontos, hogy ne verd magad olyan költségbe, amit nem tehetsz meg! Ha mégis, akkor baj van!

2016. febr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!