Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek koncertre, milyen...

Mibe menjek koncertre, milyen hajat javasoltok?

Figyelt kérdés

Alternativ koncert lesz a hetvegen, baratnommel megyek. Szoknya az kizarva, oltozkodes teren otletem sincs, nem igazan voltam meg ilyenen. Elso sorban leszunk szoval szeretnek kicsit adni magamra ami a ruhat es hajat illeti.

172 centi magas vagyok, 53 kilo, fenekig ero, barna hajam van

17l


2016. febr. 29. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs dresscode az ilyen helyeken, abban mégy, amiben akarsz. Érdemes megnézni a hely honlapját, hogy mibe járnak oda az emberek, vagy az együttes honlapját, milyen a közönség, de a famer + top + bőrdzseki kombók általában be szoktak jönni ilyen helyen.
2016. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alternativ? Akkor abban mesz amiben akarsz. Csak tul sportos es tul elegangs ne legyel. Grunge, Indie fele hajaz inkabb sztm.
2016. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban menjél, ami TÉGED JELLEMEZ. Nemár, hogy az öltözködésben is mások tanácsát várod...
2016. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menjél pucéran, az elég alternatív.
2016. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi nektek elso es masodik valszolo!:)

Kedves harmadik, azert kerem masok tanacsat ebben 'is', mert szerintem ha elegansan mennek, zakoban, szuk nadragban, magassarkuval, akkor eleg furan neznenek az emberek, hiaba a noies ruhak jellemeznek engem. De azert koszi nektek is:)

2016. márc. 2. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz nőies ruhákban. Ne próbálj az lenni, ami nem vagy...
2016. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!