Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az oka, hogy egyes...

Mi lehet az oka, hogy egyes ruháimat egy idő után nem tudom hordani, mert "belebüdösödöm"?

Figyelt kérdés
Pl. a kedvenc pamutpólóim, van hogy évekig hordom gond nélkül, majd hirtelen valami megváltozik velük, és ahogy felveszem, akár fél óra múlva már érzem, hogy beleizzadok, és büdösnek érzem magam bennük. Mi lehet az oka? Hogy orvosolható a dolog? Merjem őket kimosni 60 fokon, vagy még melegebb vízben?
2010. ápr. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

szia!

egyrész lehet az anyag miatt az izzadás másrészt viszont lehet hogy csk veled van a baj!

szerintem nézd meg mindig h milyen anyagú ruhát veszel fel és amelyik anyag nm vállik be azzt ne hord!

remélem segítettem

2010. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakom amikor állandóan büdösnek éreztem magam. Szagoltattam magam a párommal de ő tiszta bolondnak nézett....... a vadászkutya szaglás mint kiderült a terhességgel járt együtt esetemben:))
2010. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem, kedves második, alapból nem érzem magam más szagúnak vagy "büdösnek". Amúgy én is éppen terhes vagyok, úgyhogy tudom, mit mondasz, nekem is megváltozott a szaglásom azóta :), de ezt a jelenséget már kb 10 éve észlelem időről időre, és nem függ össze sem a ruha anyagával (pamut vagy műszál), sem az évszakkal (van, hogy télen "romlanak" el a pólóim, nem is a nyári izzadósabb időszakban), sem az éppen használt dezodor fajtájával. Egyszerűen nem találtam még meg, mi okozza.
2010. ápr. 2. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos párás idő volt amikor a ruha száradt. akkor könnyebben bebüdösödik.
2010. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!