Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben csak 2 hétig...

New Yorkerben csak 2 hétig veszik vissza az árut?

Figyelt kérdés

Ez van a blokkra írva,hogy csere csak nyugtával, és árucímkével 14 napon belül.

Szóval sejtem a választ, de csak megkérdezem.

A problémám pedig egy rohadt kabát, aminek elszíneződött a nyaka (sötétebb lett, ki sem jön), a zsebében jön szét a varrás, az egyik zsebe szétszakadt, és a kapucnit rögzítő 4 patentből az egyik egyszerűen kiszakadt, magyarul kuka a kabát. (illetve munkáskabát lesz téltől)

Csak január elején vettem, és kissé felbosszant,hogy a kínaiban 5-6 ezerét vett kabátokat sem tudom elnyűni ez a szar, meg ennyi idő után úgy néz ki mintha a kutya játéka lett volna, és igényes ruhaviselőnek mondanám magam, tehát nem az én hibám, hanem mert egy szar hulladék az egész.


2016. márc. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most ősszel táskát vittem vissza szar cipzár miatt, akkor már rég lejárt a 2 hét és nekem kicserélték (vagy levásárolhattam volna). Akkor azt mondták 1 év garancia van rá. Nem tudom, hogy kabát esetében is így van-e, de mindenképp menj be.
2016. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg visszavinni, bár sanszos, hogy nem veszik vissza, több ok miatt sem. Lejárt a határidő, nem csak egy hibája van, ráadásul az elszíneződött nyakáról még szerintem is te tehetsz, nem hogy szerintük! Jön a jó idő, már nincs rá szükséged, felmerülhet bennük, hogy... érted.
2016. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A nyaka nem feltűnő, nem tudom mi lett vele, de még a zsebét is megakartam varrni, ám mikor megláttam,hogy le van szakadva a kapucni patentja is, olyan dühös lettem, hogy...hogy kiírtam ezt a kérdést.

Talán megpróbálom a cserét, de a címke nincs már meg, csak a blokk (hosszútávra terveztem vele, nem gondoltam,hogy ekkora egy hulladék lesz, tehát természetesen kidobtam a címkét)

2016. márc. 10. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A 14 nap az arra vonatkozik, hogy ha meggondoltad magad a vásárlással kapcsolatban, és még nem hordtad a ruhát, vagy esetleg ha ajándékba kaptad de nem jó a méret, akkor 14 napig visszaviheted, levásárolhatod vagy esetleg visszaadják az árát.

Minőségi kifogás esetén TERMÉSZETESEN visszaviheted a holmit, minimum a törvény által meghatározott ideig (sajnos ezt most fejből nem tudom, hogy mennyi, de fél év minimum). Nagyon helyesen tetted, hogy megtartottad a blokkot, az kelleni fog, a címkére ilyen esetben nincs szükség. Vidd vissza, és szerintem (remélem), meg fog oldódni a probléma. Sok sikert!

2016. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!