Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon ciki lenne...

Szerintetek nagyon ciki lenne ilyen cipoben iskolaba menni? Kep lent

Figyelt kérdés

[link]


Szoval mindenki converseben meg nike air maxben meg ilyen divatos cipokben jarnak iskolaba es en sajnalom a penzt ezekre, pedig volna ra.

Alapvetoen sportos ruhakat hordok, tehat farmer (skinny), polo, telen/huvosebb idoben kapucnis pulcsi


2016. márc. 10. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem, de 4000ft-ert szerintem szebb is van :) ha ugy oltozol hozza:D sztem menci

17/L

2016. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
én nem venném fel. nem a stílusom. edzőcipőből is vannak szebb darabok. nem kell feltétlenül air maxben meg converseben járni, azért mert divatos.
2016. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy teljesen átlagos cipő.
2016. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Választhatnál kicsit vidámabb, nőiesebb színűt is. Első ránézésre nekem ez egy férfi cipő volt, amit rajtad sem látnék másképp, de nem a márkája, hanem a színei miatt.

Egyébként meg, nem kell sportcipőt venned csak azért, mert a többség azt hord.

2016. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy túracipő. Arra való, hogy terepen kirándulj benne. Nem ciki ha nem converseben mész, de ne túracipőt vegyél. Van a Deichmannban sokféle mindennapos használatra való cipő, hasonló árban, én onnan választanék.
2016. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!