Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az k*rvás, ha egy...

Szerintetek az k*rvás, ha egy lány cicanacit hord? :D

Figyelt kérdés
Azért kérdelek titeket, mert haverom azt mondta, hogy az, csak mert átlátszódik, és látszódik a lány bugyija/tangája vagy popsija ha éppen olyan kedve van hogy nem vesz fel semmi alá! De nem nem b*zi nem azért mondta! Na de én a véleményetekre vagyok kivancsi!
2016. márc. 15. 11:34
1 2
 1/11 k1zs válasza:
39%

A cicanadrág annyira gáz mint régebben a mély ülepes nadrág :D

Divat, de nagyon szarul néz ki :D

A cicanadrág szerintem inkább fehérnemű mint normális kinti viselet.

Ha szereted akkor szoknyával hordjad szerintem, vagy lehet kapni nagyon szűk farmernadrágot az is sokkal jobb mint a cicanadrág.

22/f

2016. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%
Cicanadrágban is vannak olyanok, amik vastagabbak. Szerintem amikor átlátszik meg minden az már tényleg hajaz a ribbi képviseletre.
2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

A cicanadrág NEM nadrág, hanem lábfej nélküli harisnyanadrág.


Ennek megfelelöen úgy hordani, hogy a feneke/bugyija látszódjon, izléstelen és kimondottan k*vás.

2016. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
a cicanadrág NEM rendes nadrág, hihetetlen, hogy ezt 2016-ban magyarázni kell. tehát hosszabb, fenék alá érő felsővel kell hordani, úgy nem ku rvás. rövid felsővel az és nagyon ócska, közönséges is, csak a legprolibb réteg hordja így. azt meg nem hiszem, hogy van olyan, aki semmit sem vesz fel alá, erről csak a nőhöz sosem jutó, álló f asszal mászkáló perverz alakok szeretnek fantáziálni.
2016. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Mivel ez egy harisnyanadrág nem illik úgy felvenni ,hogy hátul nem takarja el valami , pl. ruha ,szoknya ,tunika. Csak úgy felvenni ,úgy hogy még át is látszik k*rvás , a bugyivonal meg egyébként is ronda látvány. Akinek nem jön be a farmer az hordjon jeggings fajta nadrágokat , szűk ,gumis a dereka és elég vastag ahhoz ,hogy ne látszódjon át.

Egyébként meg ki az aki nem hord bugyit a ház falain kívül?

2016. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az, és nekem bejön. :)
2016. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Azért tegyünk már különbséget átlátszó és nem átlátszó cicanaci között.

Az átlátszó,rövid felsővel tényleg nagyon közönséges,legyen akármilyen dögös,aki hordja.Pl:

[link]


De egy vastagabb cicanaci nagyon szexi tud lenni és abszolút nem közönséges.Persze ez is csak akkor szexi,ha a viselőjének jó alakja van.

[link]


De az átlátszó cicanacinál csak egy gázabb van:ha duci nő viseli...

2016. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem. Van egy csomó vastagabb cicanadrág, amin nem látszik át semmi. Én személy szerint utcára nem szeretek felvenni olyan nadrágot, aminek nincs farzsebe, de otthonra, vagy edzeni szívesen felveszem, vagy ha csak leszaladok a boltba, illetve ha olyan felsővel veszem fel, ami eltakarja a fenekem. De semmi kivetnivalót nem látok abban, ha valaki mondjuk rövid nadrággal hordja. Ha valakinek nem tetszik, akkor fordítsa el a fejét, mint ahogy rengeteg ember elfordul, ha hajléktalant, kéregetőt, vagy éhező gyereket lát az utcán.
2016. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
rövid felsővel hordja * bocs
2016. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mivel van 1000 féle, nem lehet általánosítani. Mert van ami tavasszal jó mert pamutos és vastagabb, nem átlátszó, de nyárra vannak a vékony fajták, ami nem átlátszó, a lamé fényes meg a bőrhatásúakba is a minőségiek nem átlátszóak, ezeket gyakran felveszik magába, ez nem qvaság, csak nőies, szexi.

Aki átlátszót hord, az szimpla igénytelenség,kislányoknál még elmegy, de felnőttnél nem.

2016. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!