Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális bugyit venni?

Hol lehet normális bugyit venni?

Figyelt kérdés
Néhány év óta nem tudok bugyit venni. Vagy nagymamás, lehetőleg hasmelegítővel, vagy tanga, amely mélyen bevág és engem idegesít. Tudna valaki ajánlani egy olyan boltot, ahol kényelmesebb fehérneműt árulnak?

2016. márc. 19. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Franciát szereted?

Akkor h&m

2016. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tezenis? H&M?
2016. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

C&A

Én ott szoktam venni, nagyon jókat.

2016. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokért. A franciát sem tartom normálisnak, az is túl kevés hátul. A Tezenis jónak látszik, de nagyon drága. A C&A választékát nem látom, majd körülnézek. Azért várok még további kommentárokat, hátha találok egy boltot, emlyik szembe megy az őrült tanga-divattal.
2016. márc. 19. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ma jártam a Tezenisben, szerintem jók vannak ott, de kissé vékony anyagból, ha 3-at veszel, 3200 körül van. Ennél olcsóbban csak vidéken lehet pamutbugyit venni.
2016. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
H&M, Reserved, inkább 2-3packokat vegyél, úgy jobban megéri
2016. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már évek óta piacon veszek bugyit, nem tudom mi a márka neve, csak annyi rémlik, hogy magyar,és nagyon jó minőségű,rengeteg színben/fazonban van,és nem drága, 3-400 forint között van egy darab :).
2016. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesco
2016. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinai
2016. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt. Skálával próbálkoztam, de azok 2 hónap után szétmentek. A J.Press ben veszem mostmár. Szuper, kénylemes és tényleg minden méret van. Az áruk 1500 körül van szerintem, akciókor érdemes menni (vagy most lesz a glamour napok)

A másik lehetőség pedig a pici kínai üzletek. Ha belefutsz egybe, nézz körül. Néha van, néha nincs. De tuti olcsó. A minőség viszont változó

2016. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!