Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ruhadarabok...

Milyen színű ruhadarabok állnak leginkább jól egy sötét vörös hajú nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy nem feltétlenül ugyanazok előnyösek neki mint egy világos barna hajszínnel rendelkezőnek. De szóljatok ha tévednék
2016. márc. 20. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Atlatszo
2016. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

A türkiz: [link]


[link]


[link]


A sötétzöld: [link]


Fekete: [link]


zöld: [link]


piros, bordó nem annyira szerintem: [link]


ez semmiképsem: [link]


ez se: [link]

2016. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az utcso milyen jo melle van
2016. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világos bézs, az óarany és a halvány, tompa rózsaszín is szép, ill. a hajszín árnyalatától függően a bordó nagyon dögös lehet.
2016. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második és negyedik válaszolónak, hogy vették a fáradtságot és segítettek :)
2016. márc. 20. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Fekete, fehér, bézs, keki, olajzöld, smaragdzöld, sötétkék, királykék, türkizkék, pasztellkék, púder, okkersárga, mustársárga, szürke, acélkék, halványsárga, arany, ezüst, bronz, óarany, réz, világosbarna, sötétbarna.


Ami nem előnyös csöppet sem az a ciklámen, lila, rózsaszín, vörös, narancssárga. Kevés kivétellel elnyomják a hajszínt. Frissen festett élénk színű hajnál megengedhető, de egyébként bármilyen gyönyörű hajszín eltompul az ilyen ruhák mellett.

2016. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak a barna nem jó hozzá, a már-már neon pink, meg a sárga. nekem is sötétvörös hajam van, és a halványrózsaszín pl kijezetten jól áll hozzá...
2016. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!