Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek fel nyugodtan magassark...

Vegyek fel nyugodtan magassarkut vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hetvegen megyunk baratnoimmel bulizni.Mindegyik magassarkut fog felvenni mert jo ha vannak 162cm magasak.Viszont én 169cm vagyok es rosszul erzem magam ha en vagyok a legnagyobb..ha magassarkut vesznek akkor akkorák mint én.viszont ha enis magassarkut veszek akkor en leszek a legmagasabb.Ha buliba valaki nem vesz magassarkut akkor is lehet csinos es szep?esetleg milyen cipot huzzak ami nőies es esetleg sexy.?

#Magassarku-cipő-buli-lány-nő-magasság
2016. márc. 23. 00:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"170 cm magas fiukat remélem nem fogod észre se venni, min 180 legyen a fiú akivel szóba állsz, mondd a barátnőidnek is"


Aztán még csodálkoznak, hogy a hátuk mögött a legtöbb lányt a szórakozóhelyeken miért r.bancozzák le, meg miért csak "arra" kellenek, hát pont az ilyen mentalitás miatt, mondom ezt 190 centisként, eztán legalább nem lesz bűntudatom, ha hülyítem a kis ribiket, majd bemutatom az ilyen kommenteket mindenkinek.

Tudod az alacsony nőkben meg az a jó, hogy nem kell letérdelniük!

2016. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Buliba én mindenképpen magas sarkút veszek mindig. Szerintem sokkal csinosabb és nőiesebb, és jobb érzés. Pedig én is 168 cm vagyok, szóval gyakorlatilag annyi, mint te. De nem szoktam érezni még +8-10 cm-nél sem, hogy kilógnék a többiek közül. Se a fiúktól, se a többi magas sarkús lánytól nem vagyok észrevehetően magasabb, legalábbis a többségtől biztosan nem. Úgyhogy ez így pont jó. :)


Mondjuk már hiába beszélek, mert vége a hétvégének. Végül miben mentél? ;)

2016. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat igazabol annyit irtam hogy hetvegen azt nem hogy melyiken...ezen a heten szombaton megyek :) .es hat lehet megis magassarkut veszek majd meglatom mennyivel leszek magasabb:)
2016. márc. 28. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!