Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, felújítjátok a nyári...

Lányok, felújítjátok a nyári ruhatáratokat? Vesztek egyáltalán majd újabb darabokat?

Figyelt kérdés
Hol érdemes ezt megtenni, ha a keret 20 ezer ft?
2016. márc. 26. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Van elég ruhám, nem veszek újakat ha nem muszáj. Inkább költöm hasznosabb dolgokra a pénzt.
2016. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tervezem, főleg cipőket fogok venni, szandálokat, balerinát.

20 ezer nem túl nagy keret, szerintem valamilyen alacsonyabb árfekvésű boltban keresgélj, pl New Yorker, H&M, Terranova.

2016. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is szandált fogok venni,pár toppot és esetleg egy rövid gatyát.
2016. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Cipőt mindenképp venni akarok, mert az nálam egy-két szezont bír maximum, de nem bánom, mert így nem unom meg őket.

A többi meg akkor derül ki, ha rájövök, hogy mondjuk már nem férek bele a tavalyi rövidnadrágomba/szoknyámba/ruhámba stb.

Egyébként akkor veszek új darabot, ha nagyon megtetszik esetleg. Kötelező jelleggel nem vásárolok minden szezonban új ruhákat.

2016. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En most nagy ujitast csinalok, erre tokeletes a glamour napok mert ha husz ezer a keret akkor kolthetsz kb huszonotot hisz husz szazalek lejon na es azert az arert akar ket toppot vagy egy cipot is hozzacsapgatsz na
2016. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mindig veszek valamit netről :)

télen nyáron

20 ezerből meg rengeteg ruhát vehetsz ebayről :)

legalábbis én onnan szoktam, nagyon ritkán Árkád

2016. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szoknyákat, toppokat, egyberuhákat, sortokat, cipőket tervezek venni. Legfőképp a H&M-ben, C&A-ban, Bershkában, Mangóban vásárolok. :)
2016. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én cipőt fogok, magasderekú sortot, kisruhákat, esetleg egy farmerkabátot. Ja meg bikinit.
2016. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én valami nyári szandált, sarut akarok venni meg egy rövidnadrágot, mást nem igazán, tavaly nyáron elég sok új cuccot vettem.
2016. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Maximum szandált, valami laza rövidnadrágos overallt, esetleg egy kalapot. A héten már rendeltem egy vékony vászoncipőt és napszemüveget, szóval sok újdonságra nincs szükségem. A legtöbb ruhám valamiért a nyáriak között van így pl felső, rövidnadrág, szoknya van elég. Ha 20ezer a keret, és esetleg több dolgot szeretnél mint 3-4 darab akkor még a turkálókat ajánlom, a darabáras bár drágáb kicsit, de olcsóbb mint egy plázás bolt pl. és a kilós turinál általában jobb a minőség. (persze fürdőruhát, lábbelit nem kéne használtan venni, de laza felsők, rövidnacik, egyberuhák szerintem működnek :)
2016. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!