Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahonnét rendelni...

Lehet valahonnét rendelni olcsó Louis Vuitton táskát? ( ha lehet postai utánvéttel; hamisítvány is érdekel )

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi arra a dumára, h gáz a hamisítvány.Az eredetire nincs több 100 000 FTom, és mindenképp szeretnék egy ilyen táskát.
2010. ápr. 4. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha valakinek van pénze az eredetire nem hiszem,hogy jelentéktelen és játssza az agyát.
2010. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja igen és elárulom,hogy a nagyméretű speedy 150.000körül van.De azt hiszem még annyi sincsen.
2010. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A replika-orak.hu nevű weboldalról is tudsz rendelni LV táskát. Bemész a Louis Vuitton replika táskák menüpontba,és máris ott terem előtted a választék,kb.15 táska.Lehet választani! :)
2013. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Lel a sok sznob, h fenn hordja az orrát :))) azthiszik ez a büszkeség, holott én sokkal büszkébb vagyok magamra, h ilyen vagyok amilyen;) és nem vagyok akkora bolond h kiadjak százezreket egy táskáért...egyesek nem gondolnak bele h nekem apám anyám 3 havi keresete együtt teszi ki az ő szarjukat amit meg lehetne kapni 3000-ért is:) jah és az emberek 90%-ának, ha nem 95, NEM FOG LEESNI hogy kamu...őszintén, ki az aki meg tudja külömböztetni? v aki folyamat azt lesi?? Ne tegyétek már az agyatokat emberekk...
2014. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!