Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves gyerek vehet harisnyát...

14 éves gyerek vehet harisnyát rövidnadrág alá?

Figyelt kérdés
14 éves fiamra adhatok harisnyát rövidnadrág alá vagy azt csak hosszú alá lehet? Nagyon nem tudom hogy most mi a divat, mert amikor mi kicsik voltunk akkor még a szandél és a zokni is ment egybe meg a harisnya és a nadrág is, de most nem tudom mi a divat és nem szeretném hogy az iskolában kinevessék, mert olyan gyerekek vannak akik mindenért cikiznek
2016. márc. 31. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne kísérelj meg egy 14 éves fiúra harisnyát adni, se hosszú, se rövid nadrág alá. Nem hiszem hogy értékelné.
2016. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus, 14 évesen még te öltözteted a gyerekedet? És ő nem durcizik érte?

Harisnyát 20 fokban? Egy 14 éves kamaszra?


A te IQ-d se lehet valami nagy ezek szerint, ha ez a kérdés és szöveg megfogalmazódott benned és nem tudsz érett, felnőtt ember módjára elgondolkodni a dolgokon.


Válaszom a kérdésre: tök gáz és nevetséges lenne!!!

2016. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyet értek #2!
2016. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amikor még mi voltunk gyerekek akkor még jártak 14 éves fiúk harisnyában és rajta rövidnadrággal az iskolába, van róla fotónk is valahol egy osztályfotón. A gyerekemet nem én öltöztetem, csak én veszek neki ruhákat, gyakran mondja is hogy ha valami ciki, vagy ha tetszik neki egy ruha, és megvesszük, de van hogy egyikünk sem tud semmit sem kezdeni valamivel. Akkor mit adjak rá, mert nálunk nem 20 fokot mond egy héttel későbbre amikor osztálykirándulásra mennek?
2016. márc. 31. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Az írhattad volna már az elején, hogy hova gondoltad. Kirándulni helyekbe, erdőbe lehet jó, főleg kullancs ellen, épp én is harisnyát vagy cicanacit veszek fel, hogy nehogy kullancs a lábamba menjen.

De ha pamut harisnyát akarsz ilyen célból az még nem ciki, de nylonos már az, abba pláne cikizni fogják.

2016. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 gnoomage ***** válasza:

Harisnya télen kívül marhára ciki, sőt, télen is furán nézünk arra a srácra aki harisnyát hord... Amióta nagy divat lett a cicanaci már a harisnya is egy képbe került vele...


Inkább egy hosszú szárút tűrjön a zoknijába, vagy valami...

2016. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Eszedbe ne jusson! Rajta röhögnének a többiek!
2016. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha meglátnék úgy egy fiút, biztos körberöhögném..
2016. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amugy milyen harisnyára gondoltál? Én15 éves vagyok es szoktam harisnyát hordani rövidnacival, nagyon szeretem, a nővérem szoktatott rá!
2016. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet leggingsre gondolt, azt is harisnyának mondják, én is hordok gumis anyagút, nem gáz már.
2016. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!