Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves gyerek vehet harisnyát...

14 éves gyerek vehet harisnyát rövidnadrág alá?

Figyelt kérdés
14 éves fiamra adhatok harisnyát rövidnadrág alá vagy azt csak hosszú alá lehet? Nagyon nem tudom hogy most mi a divat, mert amikor mi kicsik voltunk akkor még a szandél és a zokni is ment egybe meg a harisnya és a nadrág is, de most nem tudom mi a divat és nem szeretném hogy az iskolában kinevessék, mert olyan gyerekek vannak akik mindenért cikiznek
2016. márc. 31. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Kerdezo!

Mi talan egykoruak vagyunk azert mondom neked, hogy ne foglalkozz itt az elottem levo negativ kommentelokkel mert azok meg buta gyerekek akik ennek koszonhetoen nem tudnak ertelmes valaszokat kepezni mert meg az internet sincs bevezetve hozzajuk ez latszik a valaszaikon!

Ezert megprobalom ide leirni az ujsagot ami 1994-ota tortent ugyanis azota gyartanak ferfiaknak nejlon harisnyat ugy hogy nyugodtan hasznalhatod a fiadra semmi gond nincs belole.

2016. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: És mégis miből gondolod, hogy "gyerekek" használják ezt az oldalt? Ennyire primitív gondolkodásod lenne? Szerinted miért tette fel a kérdését a kérdező? Hogy 40 éves nénik válaszoljanak, vagy huszonévesek akik talán még értenek is valamit ahhoz, ahogy a mai tizenévesek viselkednek? Szállj le a magas lóról drágám, mert a korod nem ér semmit.
2016. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért megnézném hogy ezek közül a "buta gyerekek" közül hányan értenek jobban a számítástechnikához és a divathoz mint a kedves "okos felnőtt" válaszolónk. :D



Valóban szoktak rövid nadrághoz felvenni a leggingset(nem harisnyát), de ezt általában sportolók teszik, mikor fociznak hidegben, vagy korán reggel mennek futni. [link]

Igaz hogy gyártanak már férfiaknak is leggingset, de lehetőleg ne utcára viseljék már, mert nagyon nevetséges. Speciel nekem alapból az, de ha már valaki így viseli, csakis sporthoz vegye fel!

Ha meg osztálykirándulásra megy, akkor egy vékonyabb mackónadrágot vegyetek. Az hosszú is, ugyanannyira melegít mint a rövidnadrág+leggings és ha ilyen divatosabb, szűkebb fazonút vesztek, nem is röhögik körbe: [link]

2016. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előttem író az, hogy hova ki mit vegyen fel nem te döntöd el, leggingset is hordanak már fiúk, köztük én is felnőtt férfiként, kellemes időbe már sokkal komfortosabb és mivel a szűk nadrágok manapság a divatok, nyugodtan felveheti bárki utcán is, ugyan úgy, mint sportoláshoz. Sokkal másabb tapadós naciba lenni, mint a hagyományos nadrágokba, én peciel szinte mindig már leggingsben járok, de úgy látom más is kezdi hordani. Ha a leggings nem fiús, akkor kérdem, a nők nagy része miért mackónadrágba fut, edz, utcára is azt hord, és bőszárú farmernadrágot.
2016. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen más sporthoz hordani ruhákat, mint az utcán. Én konkrétan nem vagyok kíváncsi a férfiakra tapadó, heréket erősen kiemelő leggingsekre az utcán, ugyanis nevetséges és nem esztétikus. Igen,mindenki maga dönti el mit visz fel, nekem nincs beleszólásom, de mikor a buszon az én fejem mellé tapad egy leggingsbe vagy csőnadrágba szorított fiú/férfi feneke illetve a testemhez más egyéb része, hát sajnálom hogy nem tartom férfiasnak és előnyösnek.
2016. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-os es a vele tobbi egyeterto!

Szerintetek a ti kedvetekert fogok olyan ruhaba lenni amit ti szeretnetek eldonteni,hogy mi valo egy ferfinak??

Ti ki a fhaszok vagytok hogy errol dontsetek?

Egy ferfi nehogy mar azert ne vehesen fel kenyelmes komfortos ruhadarabot mert csupan fiunak szuletett!

Akkor szerintetek ez is buncselekmeny :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!