Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Törtfehér short sötét harisnyá...

Törtfehér short sötét harisnyával: hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés
van egy shortom, nem teljesen hófehér, inkább ilyen törtfehéres-bézses, vastagabb anyagú, bővebb fazon, de rövid. fekete harisnyával nagyon bénán nézne ki? nem arra a teljesen fekete vastagra gondolok, hanem az áttetsző, vékonyabb feketére.

2016. ápr. 3. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
igen :/
2016. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem nézne ki hülyén.
2016. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyén nézne ki, én biztos nem venném fel.

20/L

2016. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizony ugy!

Ha rovidgatyat veszel fel azt azert teszed mert meleg van!

Akkor minek a harisnya??

Nyilvan mert fazol! Akkor meg ne vegyel rovidgatyat..

2016. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kivancsi, hogy a short jo-e harisnyaval, hanem, hogy a sotet illik-e a vilagoshoz.. Amugy meg akkor minek hordunk szoknyat harisnyaval ennyi erovel? A short kb ugyanaz, mint a szoknya, csak mas a formaja.
2016. ápr. 3. 16:48
 6/9 anonim válasza:
90%
Szerintem semmi hülyén kinéző nincs benne. Hordd nyugodtan, ha te abban kényelmesen és jól érzed magad, hátha még tetszik is.:) Én például halál nyugodtan felvenném.
2016. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szoknyaval azert hordunk harisnyat mert szoknyahoz egy igazi no tudja a maiakkal ellentetben, T. A kivetelnek hogy elegans cipot illik felvenni ahhoz meg elengedhetetlen a harisnya!

Egy shorthoz meg gondolom nem magassarkut vennel hanem lapostalput esetleg sportcipot.

Csupan ezert van kulombseg..

2016. ápr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem igen hülyén néz ki

de testszínű harisnyával jól néz ki me fehér magassarkúval tökéletes

2016. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj a sötét-világos párosításával, de ilyen formában igen... Egyrészt a világos short alatt simán átlátszik a fekete harisnya, másrészt meg ... hát nézd meg magad tükörben, hogy valami nem stimmel.
2016. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!