Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lehet felismerni a...

Mennyire lehet felismerni a hamis Ray Ban napszemüveget ránézésre?

Figyelt kérdés

ha valaki viseli, milyen könnyű kiszűrni egy közepesen jó szintű replikát?

kaptam egy ilyen napszemcsit, aminek nem nagyon örültem, jobb lett volna egy pull and beares ugyanennyi áron, avgy bármi, mert nem ez nyilván nem eredeti, és nem szeretnék hamisban járni, olyan cikinek érzem, viszont nem tudom mennyire gagyi, igazán nem értek hozzájuk..


[link]


2016. ápr. 6. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Senki nem nézi, hogy hamis vagy eredeti, legalábbis értelmes ember szarik rá, máson mi lóg...
2016. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egész jó kis koppintás.Én optikában dolgozom,és természetesen árulunk Ray Ban napszemüvegeket,ezért én elég könnyen észre veszem,de egy hozzá nem értő simán rámondja,hogy eredeti még a rosszabb koppintásokra is.Szóval szerintem hordhatod bátran. :)
2016. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaj ez eredeti :D amit linkeltem, vagyis valószínűleg, de lehet lefotózom neked az enyém és átküldöm, ha így értesz hozzá és véleményeznéd :)
2016. ápr. 6. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj üzit nyugodtan :)
2016. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a szemedet fogja tönkretenni... Ki tudja milyen silány minőségű lencse van benne. Én nem hordanám a helyedben! Amiket üzletben veszel, azok bevizsgáltak, pl a Pull&Bear-es is! Sajnos egy hamisítvány illegális, így kárt is okozhat.
2016. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
persze, ha silány a lencse nem hordom, de ha bevizsgáltatom és rendben van, akkor nem ciki hordani?
2016. ápr. 6. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, én sosem hordanék semmiből sem hamisítványt. Mindenem eredeti. Olyan körökben is mozgok, ahol nagyon gáz lenne megjelenni egy hamisítvànnyal. És nem csak RayBan szintről beszélek. Ezt neked kell tudnod, hogy neked ciki-e. De ha feszengsz benne, mert azon gondolkodsz, hogy vajon mások látják-e, hogy nem eredeti van rajtad, akkor inkább ne vedd fel.
2016. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A másik lencse szélén (nem amin a fehér felirat van) az üvegbe bele van alig észrevehetően "karcolva" egy Rb monogram. Most ezt sajnos nem tudom itt felrajzolni, hogy hogy néz ki, de kb. leírva:

A Rayban betűstílusban az "R" betű és a "b" betű úgy, hogy az R alsó szára össze van kötődve/olvadva a b felső szárával.

Ha fény felé tartod a lencsét és jól látsz közelre észre fogod venni.

2016. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most nézem, hogy a képen amit küldtél látszik is a jobb lencse jobb szélén a szár alatt az a "RB" karc amit előbb leírtam.
2016. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!