Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit keresnek a férfiak a női...

Mit keresnek a férfiak a női ruhaboltok próbafülkéi előtt? Nem taplóság ez?

Figyelt kérdés
Engem pl. zavar, hogy a függöny mögött öltözöm, és belátni oldalt, de egyes hölgyek a pasit/szponzort ennek ellenére odaviszik kukkolni. Minek? A boltok ezt miért nem tiltják (kivéve a Zara, mert onnan ki vannak tiltva a pasik a női próbafülkék elől)? Fehérneműs, fürdőruhás boltokban is tapasztalok ilyet, hogy ott kukkol egy pasi a függöny mögött. Kinézni sem tudok, hogy kérjek egy másik méretet. Ez nem ugyanolyan gyökér dolog, mintha a női mosdóba pofátlankodna be egy férfi?

2016. ápr. 7. 11:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Ezt én is utálom.

Mondjuk az a bolt hibája, ha olyan fülkéi vannak (pl. függönyös, nem pedig ajtós) hogy be lehet látni oldalt.

Főleg kisebb üzletekben szokott ilyen lenni. Engem is zavar, hogy a pasi nem veszi a lapot és nem megy arrébb nézelődni az üzletbe, hanem pont ott áll és belőled még talán többet is lát, mint a saját barátnőjéből.

2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Engem nem szokott zavarni mondjuk, de igazad van. Én csak akkor viszem be magammal a pasit, ha olyan időszakban megyünk vásárolni, hogy nincs ott senki, vagy bejön ő is velem a fülkébe.
2016. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt olyan, hogy amikor pasival mentem ruhaboltba míg én próbáltam ő valami játékban próbált rekordot dönteni és igen ott ült a próbafülkék előtt, de nem igazán érdekelte.
2016. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
12%
Én leszbi vagyok és direkt kukkolni szoktam és látom hogy a pasik is mondjuk ez tök taplóság hogy a baratnőjükkel mennek és más nőket lesnek többszór láttam már én is, c&a ban még az őr is be szokott lesegetni a függönyöknél ez a durva
2016. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Fordítva nem zavar?
2016. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nekem a pasim kint marad az üzletben addig, vagy elmegy valahová, amíg bent próbálok. Nem vagyok különösebben szégyellős, de valahogy mégis kellemetlen, kényelmetlen, hogy nem lehet nyugodtan próbálni. A fülkék kicsik, általában kint van egy nagyobb tükör, ahhoz kimennék, hogy megnézzem magam, és félig-meddig felöltözve ez fura érzés.

Egyszer egy eladót kérdeztem, miért engedik? Azt mondta, nem volt még erre panasz, más vevő ezt szereti. ..

2016. ápr. 7. 13:11
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Engem pedig kifejezetten irritál, ha egy üzletnek nincs annyi igénye, hogy normális próbafülkét csináljon.

Nem szívesen vásárolok olyan üzletben, ahol párom nem tud véleményt mondani. Nem azért, mert ő fizet, sőt döntésképtelen sem vagyok. Csak szeretem megmutatni, ő másképp látja, mint én a direkt torzító tükrökben. Múltkor a Zaraban ott is hagytam a cuccot, mikor közölték, hogy nem jöhet be. Nem ez a megoldás, hanem normális próbafülke! Nem kell, hogy ott álljon előtte. Normális helyeken van leülési lehetőség, sőt, még itallal is megkínálják amíg vár rám. De amikor szólok neki, hogy szükségem van rá, akkor jöhessen oda.

A másik amit utálok (szintén a Zarában van ilyen), a forró halogén izzókat. 50 fok van a próbafülkében tőlük, kedvem elmegy a próbálástól.

2016. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értek egyet veled. Szerintem semmi keresnivalója egy pasinak a fülke előtt. Én gyakran egyedül vásárolok, szívesen kimennék bugyiban vagy melltartóban a fülke elé, hogy kérjek az eladótól egy számmal kisebb/nagyobb méretet, és nem akarok feltétlenül felöltözni előtte. Szívesen megnézném magam a nagy tükörben kint, mint abban a kicsiben bent. És akkor zavar a pasid. Nem igaz, hogy nem tud valaki egy pasi nélkül vásárolni, nem tudja eldönteni, mi jó neki. Ha bizonytalan vagyok, inkább megkérdezek egy ott próbáló másik nőt, az sokkal kritikusabb, objektívabb. Vagy viszek barátnőt, az szintén megbízhatóbban ítél.
2016. ápr. 7. 15:14
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

Talan a parjukat varjak!

Ez nem jutott az eszedbe?

Az en parom is ott szokott allni en fiu vagyok , de az nem zavarja egy ferfit sem mert ok nem tettek ki ilyen haszontalan kerdest mint te kerdezo!

2016. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk en is lattam az Alleba multkor ket no pofarlankodott be a ferfi mosdoba mondvan a noibe felmostak es nem lehet benenni en meg allok a piszuarnal ugy kelkett kihajtani oket!!

Abszolut pofarlanok voltak!

Olyan miss mancik mint te! Kedves kerdezo!

2016. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!