Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit keresnek a férfiak a női...

Mit keresnek a férfiak a női ruhaboltok próbafülkéi előtt? Nem taplóság ez?

Figyelt kérdés
Engem pl. zavar, hogy a függöny mögött öltözöm, és belátni oldalt, de egyes hölgyek a pasit/szponzort ennek ellenére odaviszik kukkolni. Minek? A boltok ezt miért nem tiltják (kivéve a Zara, mert onnan ki vannak tiltva a pasik a női próbafülkék elől)? Fehérneműs, fürdőruhás boltokban is tapasztalok ilyet, hogy ott kukkol egy pasi a függöny mögött. Kinézni sem tudok, hogy kérjek egy másik méretet. Ez nem ugyanolyan gyökér dolog, mintha a női mosdóba pofátlankodna be egy férfi?

2016. ápr. 7. 11:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%

Es mivan akkor ha a 14-es fel akarja probalni a parjanak szant ruhat?

O nem teheti meg csak ezek a meleg pitcsak akik kimondottan a ferfi osztalyrol vasarolnak?:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ok mit keresnek a ferfi ostalyon kedves buta liba nyifi - nyafi kerdezo???

Ha csak ilyen nok lennenek inkabb bevonulnek papnak , mintsem hozzad erjek!

Jesszus fhasza micsoda no.... Brrrr!

2016. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én is vásárolok a páromnak a férfiosztályon, te nagyonhülye, de nem megyek be a próbafülkébe a 42-es ingeket felpróbálni. Nem azzal van a baj, hogy bemegy a női üzletbe, hanem azzal, hogy az elkerített - nem véletlenül elkerített - próbafülkés részbe megy be férfi létére, ezzel zavarva a nők intimszféráját.
2016. ápr. 8. 19:54
 23/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te komolyan kimennél egy szál csöcsben másik méretet kérni? :D Az ötvenes, dagi biztonsági őrök majd erre a felvételre fognak recsizni unalmas óráikban. Ne a barátnőjüket váró srácok miatt kellene aggódni, ha ennyi eszed van.
2016. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy recsizik a biztonsági őr egy butikban, de az zavar, hogy valaki ott van, aki miatt öltözni kell. Ma is bementem egy boltba, 5 db-ot lehet próbálni, én 8-at szerettem volna. OK, most nem volt ott pasi a fülkéknél, ez pozitív. Bevittem 5-öt, még maradt 3 db, most azokért hadd ne kelljen már ismét minden ruhát felvennem, hogy bekérjem. Kimentem egy blúzban meg egy bugyiban elkérni, mert így jött ki a logika, hogy azt a hármat, amit végül meg is vettem, fel lehessen próbálni. Ja, persze közben felvehettem volna ismét a nadrágomat meg mindent, hogy kiszaladjak két ruháért meg egy blúzért, de ez annyira időpocsékolás, hogy öltözzem fel, utána meg le. Ez simán megy, ha nincs ott pasi. ha meg van, akkor megy az idő a fölösleges öltözéssel.
2016. ápr. 8. 21:29
 25/29 anonim ***** válasza:
31%
Akinek van ideje végigkorzózni 10 boltot, ahol minimum 8 ruhát próbálgat, annak legyen ideje visszahúzni a gatyeszt, pólót mielőtt kimegy a következő adagért.
2016. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Annyi eszed nem volt, hogy amikor az ötödik próbált ruha rajtad volt, akkor hármat kiviszel hiszen azokat már felpróbáltad, és cseréled a kint maradt háromra? XD
2016. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
23-as, én is ezt írtam előzőleg! :D
2016. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Az ne szólogasson már be, hogy mire használom az időmet, aki férfi létére női ruhaboltokba jár. Mert az végképp fölösleges időpocsékolás. A véleményem nem változott, női öltözők elé férfiaknak beülni bunkóság. Ugyanolyan, mintha a szobájában öltöző nőre nyitnátok rá az ajtót, vagy ha a női mosdóba mennétek be. Nyilván ott is felhúzza az ember a nadrágját, mielőtt kijön a fülkéből, mégsem illik egy férfinak bemenni oda, mert kellemetlen a jelenléte. És attól, hogy itt egyesek bunkóznak, ez nem fog megváltozni, sok nő fogja magát ettől kellemetlenül érezni, ami csak fokozza az ilyen férfiak bunkóságát, illetve a barátnőik - akik ezt eltűrik, sőt biztatják őket - tapintatlanságát. Ezek az emberek nem veszik figyelembe mások érzéseit sajnos, pedig semmiből sem tartana kint várakozniuk a boltnak a nyilvános területén, de annyira tapintatlanok, hogy inkább beszólnak, ahelyett, hogy megköszönnék ezt a topikot, amelyben felhívtam a figyelmet egy problémára, és elgondolkoznának a jövőben arról, hogyan viselkedhetnének úriemberhez méltóan, tapintatosan.
2016. ápr. 9. 11:29
 29/29 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

A nagyon hulye vagyok!

Amit linkeltem ott a kislanyok nem a pasijuknak vasarolnak a ferfi osztalyrol hanem maguknak!!

Ez a gaz!

Csak el kene olvasnod...

2016. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!