Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit keresnek a férfiak a női...

Mit keresnek a férfiak a női ruhaboltok próbafülkéi előtt? Nem taplóság ez?

Figyelt kérdés
Engem pl. zavar, hogy a függöny mögött öltözöm, és belátni oldalt, de egyes hölgyek a pasit/szponzort ennek ellenére odaviszik kukkolni. Minek? A boltok ezt miért nem tiltják (kivéve a Zara, mert onnan ki vannak tiltva a pasik a női próbafülkék elől)? Fehérneműs, fürdőruhás boltokban is tapasztalok ilyet, hogy ott kukkol egy pasi a függöny mögött. Kinézni sem tudok, hogy kérjek egy másik méretet. Ez nem ugyanolyan gyökér dolog, mintha a női mosdóba pofátlankodna be egy férfi?

2016. ápr. 7. 11:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne várd a párodat olyan helyen, ahol más nők bugyiban, melltartóban tartózkodnak. A strandon is bemégy a női öltözőbe? Mert a női boltok próbafülkéje tkp. az. Pontosan az ilyen taplóktól vagyok kiakadva, mint te.
2016. ápr. 7. 16:40
 12/29 anonim ***** válasza:
34%

A strandon az ilyen egyszeru kozonseges nok tangabikinibe mutogatjak a pitcsajukat ott erdekes modon nem gond..

Ezzel is minosited magadat es a hozzad hasonlo muerkolcsost...

2016. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez nem erkölcs, hanem illem kérdése, de mindegy. Látom, sok bunkó van, ez az oka ennek. A legjobb, ha az ember kerekperec kijelenti egy ilyen boltban, ahol ezt engedik, hogy amíg nem takarodnak ki a férfiak a fülkék elől, addig én itt nem vásárolok. Van butik elég. Te meg 32 százalékos kukkolj akkor kedvedre, kis hülye perverz. .
2016. ápr. 7. 18:37
 14/29 anonim ***** válasza:
15%
És ha egy pasi szeretne a nőjének (nélküle) venni egy ruhát, akkor mit csináljon? AZ utcáról kiabáljon, mivel be nem mehet ?
2016. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Én is mindig ott vártam barátnőmet, le sem §z@rtam a többi csajt. Normális próbafülkék esetében egyébként nem lehet belátni (szerencsére).
2016. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Es pasikent fel akarod probalni a csajodnak szant ruhat? Amugy nem az a baj, hogy tegeg nem zavar, hogy ott nok oltoznek, kedves utolso, hanem az, hogy az ott oltozo noket zavarja a jelenleted. De te is olyan taplo vagy, hogy erre magadtol nem jossz ra. A topik ravilagitott arra, hogy ki kell osztani az ilyn pasikat legkozelebb, elkuldeni az anyjukba, hadd szegyelljek magukat!
2016. ápr. 7. 23:55
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

Bennem fel sem merülne, hogy egy kb 20-40 próbafülkés üzletben kimenjek melltartóban és bugyiban méretet kérni! :D Mondjuk egy 2 próbafülkésben sem! Kivéve olyan üzletben, ahol van a próbafülkébe készítve direkt erre a célra köntös. Ha pedig rajtad van a próbált ruha, akkor abban miért nem tudsz kimenni a nagyobb tükörhöz? Elvileg utcára szeretnéd majd felvenni.

Egy jobb üzletben érdekes módon senkinek sem okoznak problémát a férfiak. Mint írtam, addig egy kényelmes kanapén ülhetnek, és itallal is kínálják őket. Ugyanígy fordítva is működik természetesen a dolog, mikor a nő vár. De volt már olyan is, hogy egy másik lány kérdezte meg párom véleményét egy ruháról.

Egyébként van ahol pasi az eladó. Ott mit csinálsz? Tőle is melltartóban kérsz méretet?

2016. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg menj csak ki egy Zarában melltartóban és bugyiban méretet kérni! A biztiőrök a kamerafelvételt biztos előszeretettel osztják majd meg egymással! :D
2016. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

"De te is olyan taplo vagy, hogy erre magadtol nem jossz ra. A topik ravilagitott arra, hogy ki kell osztani az ilyn pasikat legkozelebb, elkuldeni az anyjukba, hadd szegyelljek magukat!"


Ha ilyen hangnemet ütnél meg velem elküldenélek én is melegebb éghajlatra, csak hogy tudd.. Mit képzelsz magadról, te ki vagy? :D Az meg sem fordul a fejedben, hogy rendesen megkérj arra, hogy távozzak. Szégyen.

Egyébként van szájuk, mondják ha zavarom a női próbafülkék szent közegét.

2016. ápr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

OK, persze, megkérhetlek normális hangnemben is, igazad van, ha zavarod az intim szférámat, csak nem értem, ezt magatól egy női öltüzőben miért nem jut az eszedbe?


A másiknak: ha pl. egyberuhában megyek be egy boltba, és levettem, hogy felpróbáljak egy nadrágot, vagy blúzt, rossz a méret, akkor szerinted fel kéne ismét öltöznöm, hogy kérjek egy másik méretet? Nem lenne normálisabb és egyszerűbb, ha kimennék a nadrágban és melltartóban, már ha egyáltalán van rajtam? Mert nem minden ruha alá hordok. Utálom ezt, hogy folyton fel kell öltöznöm abba a ruhába, amiben mentem a boltba, hogy kérjek pl.. egy másik méretet. És persze azt is, hogy ezzel megy az idő, mások állhatnak sorba a próbafülkénél.

2016. ápr. 8. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!