Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tina és Emilo testalkatú...

Tina és Emilo testalkatú emberek honnan öltözködnek? Mert anyám vékonyabb és a legnagyobb ruhát hordja hmbe, zaraba.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
what?
2016. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tina és Emilió szeritem nem az H&M-ben vásárolnak.:DD

Minimum a Tommy Hilfiger,Guess és egyéb ilyen helyek. :)

2016. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt még megugy sincsextra méret anyám sosem talál a guess. Be semmit méretében.pedig vékonyabb jóval mint tina.pedig kedvence minden táskája cipője onnan van
2016. ápr. 8. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Roberto Cavalli, Burberry 46-os méretig tart ruhát. Ulla Popken kifejezetten elhízottaknak van. Külföldről pedig bármit, bármilyen méretben lehet rendelni.
2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyám 44 est vesz tinanem 1 merettelnagyobb főleg hasban vagy 3 ál anyámnak nincs nagy kiüremkedo hasa
2016. ápr. 8. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy adást, ott Emilion Dorko kabát volt rajta. Egyébként Pierre Cardin, Alain Delon, Lerros - ezeknél van nagy méretű férfiruha, a nőit nem tudom.
2016. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert divatosan öltözködnek tinanak is jo cuccai vannak de az az alkat az is lehet varratja magara mert ugye a hasa nagyobb mint a csípője
2016. ápr. 9. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ők nem a H&M-ből öltözködnek,az ilyen celebek/sztárok a nagy márkákat kultiválják. :)
2016. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!