Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 feletti lányok, nektek...

20 feletti lányok, nektek tetszik ha egy srác gyakran jár melegítőben?

Figyelt kérdés

Nem ilyen susogós, meg tucat nike, adidas, hanem nagyon igényes hugo boss, meg armani melegítőkben.

Nyilván nem étterembe, meg elegáns helyekre, de hétköznapra? Vélemény?



2016. ápr. 12. 18:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Lehet sportosan öltözni hétköznap is, de az nem egyenlő azzal, hogy mindig melegítőben rohangál és nem csak a konditerembe vagy a boltba. Az meg hogy 70.000 ft-ért vesz egy melegítőt csak mert márkás,hogy aztán hetente 1x leugorjon a sarki boltba az számomra inkább visszataszító.
2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

"meg tucat nike, adidas, hanem nagyon igényes hugo boss, meg armani melegítőkben."


TÖk mindegy, hogy kínai vagy 70 ezres.

2016. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70k egy trenyáért, nekem ne mondd hogy nem erőlködős :D.
2016. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

Én szeretem ha egy pasi melegítőbe van meg ha neked az kényelmes és te aszt szereted akor miért ne akinek nem tetszik akor ne nézen rád !

De nem?

De azért más fazont is kiprobálhac pl.farmer nadrág egy jo divatos poloval egy hozzá illő cipő darab .

2016. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
14-es, te hogy jártad ki a nyolc általánost ilyen helyesírással?
2016. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

"Boltba elmenni még belefér vagy már az is gáz?"


Gáz!


És nézd meg az egyetlen válaszolót, akinek tetszik... Na, az ilyen színvonalú embereknek való ez! Akik még írni sem tudnak.

2016. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Boooááááá, nem utcai öltözet, sportoláshoz való. A márkás melegítőért még ki is röhögném az illetőt. Nem lehet valaki ekkora konzumbirka.
2016. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hát ha cigány vagy és a cigány lányoknak akarsz tetszeni akkor gondolom oké, de inkább csak falun...bár szerintem az ég világon nem tetszik ez senkinek, ezért írod ide, hátha valaki igazolja ezt a ''divatot''.


70ezerert meg még gázabb, mint hinnéd, nem jó választás.

2016. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ez most miért ennyire gáz? És jobb lenne, ha a 70 ezres melegítő helyett valami turkálós farmer meg ing lenne?? Most komolyan???
2016. ápr. 13. 13:57
 20/33 anonim ***** válasza:
Nézd, ez olyan mintha egy csaj kimenne a 150.000-es Agent Provocateur fűzőjében az utcára. Hiába drága, nem oda való.
2016. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!