Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 feletti lányok, nektek...

20 feletti lányok, nektek tetszik ha egy srác gyakran jár melegítőben?

Figyelt kérdés

Nem ilyen susogós, meg tucat nike, adidas, hanem nagyon igényes hugo boss, meg armani melegítőkben.

Nyilván nem étterembe, meg elegáns helyekre, de hétköznapra? Vélemény?



2016. ápr. 12. 18:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, jobb még a turkálós cucc is.

Az legalább tényleg lehet laza, amit te szeretnél az meg inkább görcsös

2016. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Először is ez egy olyan oldal, ahol ha megkérdezed, hogy felvehet-e egy fiú skinny nadrágot, akkor rögtön 20-an ugranak neki, hogy az márpedig lehetetlen, és még a gondolat is botrány... Miközben ma már az utolsó utáni afrikai nyomortelepen is mindenkin az van. Csak tudod, az a maradék 20, aki megmakacsolta magát, az ilyen oldalakon tombolja ki az ellenérzéseit. A "skinny"-t pedig behelyettesítheted bármi, de tényleg bármi másra.


Végignéztem 4 évtizedet, és az a nagy helyzet, hogy manapság egy mackónadrág is különbül néz ki, mint a másik 3 évtizedben akármi. Hívhatták meg gondolhatták azokat az ízléstelen borzadályokat akármilyen elegánsnak. Akar valaki visszanézni képeket a '80-as, '90-es évekből?


Nem szükséges márkanevekkel villogni, nem az a lényeg, hanem hogy mindig tudd a legnormálisabbat kiválasztani a kaphatók közül. Nem biztos, hogy a drágábbik lesz az. Ha valakinek van némi divatérzéke, akár még felül is múlhatja a csakis begyöpösödött papírforma szerint elegáns, de valójában szánalmasan és röhejesen álló "hivatalba illő" ruhadarabokat. (Persze akinek emehhez van szeme, az amabból is tudna különbet, szóval ebből adódik a kérdés, hogy akkor miért is?)


Ha 20 évvel ezelőtt teszed fel ezt a kérdést, egyértelműen azt mondtam volna rá, hogy egy jól megválasztott melegítőben jobban nézel ki, mint azokban a szörnyűséges farmerokban és egyebekben, amik akkor voltak. Ma már nem feltétlen gondolom, hogy a mackó lenne az ideális választás a napok többségéhez, de ellenérzésem továbbra sincs vele szemben, de csak akkor, ha jól választod meg azt.


Hétköznapra? Azért nem mindegy, hogy egy kinyalt cég kirakati pingvinje, vagy mondjuk erdőkerülő vagy...

2016. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, egyenesen taszító a melegítő márkától függetlenül. Értelmes felnőtt nő nem a márkát nézi egy pasin, hanem a stílust és az illemet.
2016. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

nekem tetszik

vannak nagyon jól kivitelezett melegítők

nincs velük semmi bajom

2016. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Hát, én alapvetően kivisítom azokat akár férfi akár nő, akiknek egy (1!!) darab ruhájuk megközelíti a százezres értéket. Ott valami hibádzik az értékrendben, fejben.

És igen, melegítőben nem megyünk utcára. Gáz, én is képes vagyok egy farmert magamra rángatni ha lemegyek a boltba, nem a pizsialsómban teszem ezt meg. 24/N

2016. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25: Már elnézést, de a pizsamaalsó és egy márkás melegítő között van némi különbség. Szerinted nem?


Egyébként meg miért zavar az téged, ha valaki, aki megteheti, akkor minőségi holmikat vesz?

Ha én megtehetem, akkor miért ne? És nem sznobságból teszem, mert általában csak olyan ruhadarabokat veszek, amin vagy egyáltalán nem, vagy csak minimálisan látszik a márkajelzés.

Van 200.000 Ft-os kabátom és 80.000 Ft-os cipőm is, és egyiket sem azért vettem, mert x pénzbe kerül, hanem azért, mert nagyon jól néz ki és a minősége is kiváló.

2016. ápr. 15. 14:09
 27/33 anonim ***** válasza:

Számomra sok különbség nincs a kettő között.


És azért zavar, mert semmi értelme. Nem leszel tőle jobb ember. Én is megtehetem, én is a minőségre szavazok, de nem ilyen horribilis összegekért. Egy magyar, "nevenincs" szabóságban veszem például a kabátjaimat, 20 ezer forintét, nem 200-ért. És így ezzel jót teszek egy haza kisvállalkozásnak is. Te nem a minőséget veszed meg, hanem a márkát, a nevet. Annak nincs értelme. Nem ettől leszel igényes, egy normális nőnek ez inkább nevetséges. Persze, nem tudhatom ki a célcsoport.

2016. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27: Nekem 80e egy melegítőért, vagy 200e egy kabát nem horribilis összeg. Biztosan egy suzuki is ugyanolyan jó autó, mint a Mercedes/Audi/BMW/Volvo/Lexus, és ezeknél is csak a márkát kell megfizetni. Nem lehet ennyire leegyszerűsíteni.
2016. ápr. 15. 14:44
 29/33 A kérdező kommentje:

27: Nem leszek tőle jobb ember?? Ennek mi értelme?

Te azért veszed a fürdőszobádba a drágább, szebb, jobb minőségű csempét, hogy jobb ember legyél tőle?


Tudod van az embernek ízlése, igénye.

2016. ápr. 15. 14:49
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az embernek van ízlése, igénye. De ennyi pénzért akkor is nevetséges, inkább támogatnál valami jó ügyet. Megvehetném én is 200-ért azt a kabátot, de nem teszem, inkább adományozok, ha már jól keresek.


De felesleges vitatkozni erről, teljesen más világ és értékrend vagyunk. Valakinek biztos bejön. 24/N

2016. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!