Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek fiukon is...

Wágner P István kérdése:

Lányok szerintetek fiukon is jól állhat egy leggings? ha lehet kort is kérnék

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem. De többet már ne kérdezd meg!
2016. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Láttam már...

Sokáig sírtam a röhögéstől...

2016. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha épp a hattyúk tavában készülsz fellépni,akkor tökéletes választás:)

18/l

2016. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező megtanulhattad volna már, hogy itt a gyik-en nem sok értelme ilyen kérdéseket feltenni, mert aki ide ír, az mindent kritizál, elítél ami nem szokványos, nem tömeg divat, nők körében is hordják jelen esetben a leggins. Amit szintén anno a férfiak hordtak, a nők meg földig érő szoknya ruhákba jártak mindig, ahogy mutatják középkori filmekben.

Gondolom nem lányos kinézetű leggingsre gondolsz, az ami nem lányos simán jó lehet laza, sportos öltözékkel. Mert elvégre a leggins olyan mint a sport-futó-biciklis naci, csak a nőknek csináltak utcai kinézetűt, de akkor ennyi erővel gyárthatnának férfi fazonút is, igaz vannak. Férfiban a meggingsek vannak, pamutos vagy metálos. Ha jónak találod bátran hord, jó időbe pláne jobb és kényelmesebb is!

2016. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
6%
Szerintem nem, ízléstelen a fiukon a szűk ruha
2016. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Hogyne, csak arra figyelj, hogy tízcentis magassarkúval hordd, úgy szebb benne a popócskád.
2016. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja, a triatlonisták, meg a giro italiás bringások, meg a súlyemelők is 10cm tűsarkút húznak a spandex leggins nacijukhoz, testruhájukhoz.
2016. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
De a lanyok fiuruhaban kivanatosak ugye?
2016. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Ime a pelda:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


De egy fiu kenyelmesen nyilvan azert nem oltozhet mert fiunak szuletett, de egy no barmit felvehet csak azert mert no!

2016. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

3-as vagyok.

Úgy látom kicsit másképp értelmeztétek a válaszomat,szóval:

[link]

Ez mindkét nemre vonatkozik.Szerintem egyedül tornához elfogadható hosszú felsővel vagy télen nadrág alá.(mindkét nemnél)

Egyébként kicsit kötözködnék ha nem baj.Egy laza farmernél/melegítőnél és pólónál hova kell kényelmesebb ruha?Szerintem a lányos ruhák mind sokkal kényelmetlenebbek,mint a fiúsak.Például én lány létemre nem hordok soha harisnyát,mert meg akarok bolondulni tőle úgy zavar.A szoknyára megint figyelni kell,hogy bele ne akadjak valamibe,ha fúj a szél,akkor meg állandóan fogni kell,hogy nehogy villantsak.A csőszoknyák meg kb olyanok,mintha körbetekertek volna celluxszal.A magassarkúk is mind bűn kényelmetlenek,eleve ki van fordulva benne a bokád,de ha laposabbat is veszel,ott is megfájdul benne a sarkad,ráadásul megint figyelni kell rá,hogy bele ne akadjak a csatornarácsba az úton.

A lányok azért szeretnek "fiú" ruhákat hordani,mert a hagyományosan lányokra szabott ruhák arra vannak kitalálva,hogy ülj benne és mutogasd magad a másik nemnek,amíg el nem vesz valaki feleségül,de IGAZÁN élni nem lehet benne.

Felőlem elkezdhettek lányos ruhákat hordani,én nem ítélnék el érte senkit,de szerintem egy hét után visszasírnátok a pasis cuccokat:)

(egyébként a 9-es linkjéhez csak annyit fűznék hozzá,hogy ha elolvasol pár ilyen kérdést az egy dolog,hogy "elfogadják",hogy pasis cuccokat hord egy lány,de mindenki kifejti,hogy így nem kell senkinek,mert ti igazi nőt akartok,nem egy fiút-szóval ez kölcsönös mindkét nemnél,nem csak a fiúk vannak elnyomva)

18/l

2016. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!