Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki 18 éves...

Szerintetek ciki 18 éves fiúként végigsétálni a városon öltönyben egy alkalom miatt?

Figyelt kérdés
öltöny, zakó, város, ciki, emberek
2016. ápr. 18. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de meg fogsz rohadni (bár úgy tűnik, a héten pont nem :D )
2016. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha egy normális öltönyről van szó abban minden pasi jól néz ki.
2016. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nem értem. Elegáns alkalomra öltöny kell egy férfinak, ugyanúgy, ahogy koktéruha kell egy nőnek. Abban talán ciki sétálni? Egy csomó férfi jár dolgozni is öltönyben.
2016. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Milyen öltöny? Ha ilyen tesco-ba kapható vagy érettségin felvett öltöny akkor ciki. Ha igényes (ez megoldható 40 ezer forinttól) akkor már elegáns és feltűnő.
2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Téged se az eszedért fognak szeretni, azt már most látom!


Megmondanád őszintén, hogy mi a ciki egy elegáns öltönyben?

Vagy szerinted ciki így kimenni az utcára? Agyilag még nagyon gyerek vagy még, ez a kérdésedből is látszik!

2016. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, én odavagyok érte :D

17/L

2016. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Megértelek, mert én is utálok öltönyt hordani, de bizonyos alkalmaknak igenis meg kell adni a módját.
2019. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!