Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 42 éves...

Szerintetek egy 42 éves pasinak gáz piros cipőben járni szabadidős tevékenységekhez?

Figyelt kérdés

Ma akadtam rá erre a cipőre, kívül belül természetes bőr, nagyon megtetszett és kvázi rám sózták, de tényleg nagyon kényelmesek. Egyetlen szépséghibája, hogy piros a színe. Az első kép vakuval készült, a második talán közelebb áll a valódi színéhez. Szóval nem néznek gyagyásnak, ha ilyent hordok? Farmerrel és inggel hordhatom?

[link]

[link]



#divat #viselés #42 éves pasi
2016. ápr. 21. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"rám sózták"


De gáz, még 42 évesen se értél meg arra a szintre, hogy te vagy a felelős a cselekedeteidért és nem más, és nem kéne a felelősséget áthárítani a másikra. És mi van, ha valamelyik eladó erőszakos? Akkor te megveszed az adott terméket, még ha neked nem is tetszik?


Ha neked tetszik, akkor oké, de könyörgöm elméletben felnőtt ember vagy! Miért akarod te más véleményét kikérni?

Ha a párom ilyet venne fel, nekem biztos nem tetszene. De te hordod, és ne érdekeljen más véleménye, ha neked meg tetszik, úgy is te viseled, és nem más!


Ja, és ha nem tetszik a színe, akkor mi a fenének vetted meg?


42 évesen se tudsz épp felnőtt emberi aggyal gondolkodni!


Plusz, eléggé ellentmondásos vagy: "nagyon megtetszett".. "egyetlen szépséghibája"


Most akkor döntsd el, hogy tetszik, vagy sem!

Fölösleges pénzkidobás volt, ha összességében nem tetszik neked!

2016. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár a fazon szerintem női.
2016. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Női? 42-es méretben?
2016. ápr. 21. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha felvilágosítalak, de van 42-es méretű női cipő is.


[link]

2016. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Te nem a NAV-nál dolgozol véletlenül? Ők ilyen szőrszálhasogatók és modortalanok. Kérek egy véleményt egy néhány ezer forintos cipőről, és olyan letolást kapok, mintha legalábbis megöltem volna tíz embert és az lenne a kérdésem, hogy feladjam-e magam a rendőrségen. Hát köszi.

A "rám sózást" úgy kell érteni, hogy az első kérdésem az volt, hogy nincs-e más színben, a válasza pedig az volt, hogy nincs, de nyugi, hordanak ilyent a férfiak is. Felpróbáltam és megkérdeztem néhány női "semleges vásárlót", hogy mi a véleményük, nem túl gáz? Mind azt mondták, hogy nyugodtan hordhatom, mert jól áll. Amúgy is szeretem a színes dolgokat, csak cipőnél egy picit fura. Van piros-fekete túradzsekim, piros pólóim, piros kapucnis pulcsim és rengeteg színes pólóm.

2016. ápr. 21. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Könyvtáros vagyok, aki szeret olvasni különböző témákban, mostanság főleg pszichológiában, önismeretben és pozitív motivációs életmódváltás terében.


Továbbra is tartom a válaszomat, hogy ha neked tetszik, akkor miért érdekel mások véleménye? Nekem nem tetszik, másnak meg igen, akkor most kinek van igaza szerinted? Mindenkinek, mert ízlések és pofonok.

De te hordod.

2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze ez így van, de ha azt kérdezném, hogy hordhatok-e szandált zoknival, mert nekem úgy kényelmes, akkor nem hiszem, hogy az segítő válasz lenne, hogy ha neked úgy kényelmes, akkor viseld úgy. Nem szeretném, hogy a hátam mögött mosolyognának az emberek, ezért kérdeztem. Pár most rákerestem a piros férfi cipőkre és rengeteg modellt találtam.

[link]

2016. ápr. 21. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig azzal foglalkozol, hogy a másik mit gondol rólad a hátad mögött, nem lesz saját életed, mert mindig azzal leszel elfoglalva, hogy na, vajon x és y abból a nagy tömegből mit mondtak egymásnak rólam.
2016. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7: Jó, akkor tessék, egy őszinte vélemény: szerintem k@rva gáz ez a cipő, és nem a színe miatt. Nyugodtan hordhat amúgy egy 42 éves pasi piros cipőt, ha jó a fazonja, passzol a többi ruhához és az illető stílusához.

Én ezt a cipőt maximum egy bohócon tudom elképzelni.


Valószínűleg benned sem merült volna fel ez a kérdés, ha szerinted minden OK lenne ezzel a cipővel.

2016. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Ha noi cipot hord es pirosat ferfi letere akkor mi a baj vele?

Ennel a linknel nem okoskodtal a kislannyal!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Kerdezo!

Nyugodtan hordjad ha kenyelmes es ha jol all!

Tudod a trukkos kislanyok mit szoktak mondani ha megtetszik nekik egy ferfi ruha ? A varazs szot! Megpedig az az hogy UNISZEX!!!

2016. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!