Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknak télleg bejönnek a...

A lányoknak télleg bejönnek a vasalt hajú fiúk "szépfiúk"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több ilyen fiú mászkál az utcán, mindenfél szőrmés kabátban, mellényben meg ilyen díszköves pólókban,ami szerintem borzalmas, pláne ha az a póló rózsaszín.De lehet akármilyen színű mind ilyen kis csillogó villogó.A hajukat meg tök egyenesre vasalják, és reggel a tükör előtt több időt töltenek el, mint én, pedig én lány vagyok.Ja és még szőrtelenítik is magukat, meg szoliba járnak.Arra lennék kíváncsi hogy ez most télleg bejön a csajoknak??Mert szerintem borzalmas.
2008. szept. 23. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
nekem olyan pali nem kéne aki vasalja a haját..az enyém is picit feminim,hord rózsaszín pólót,csillogósat,járt szoliba nyár előtt,és ad magára! néha engem is idegesít h kész vagyok,induljunk és ő még 6szor igazít a haján...de imádom,és csak néha idegesít ezzel!
2008. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
10%
Fullos pasi kell,kivasalt hajjal,armani poloban,csillám felirattal!!!!!!:)
2008. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
A kis tokiohotel rajongó tinicsajoknak biztos bejön, de amúgy ez egy borzalom! El tudom képzelni, hogy 10-15 év múlva hogyan emlékeznek majd vissza ezek a fiúkák a mostani kivasalt hajukra, meg a flitteres rózsaszín pólójukra. :)
2008. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem kéne ilyen pasi. Igaz az én férjem is borotválja magát, és néha elmegy szolizni, és vett rózsaszín pólót is (már akkor kiröhögtem), de az csak kétszer volt rajta. Nem tudnám elviselni, ha a párom ilyen cuccokat hordana meg vasalná a haját. Ezzel az erővel az alapozómat is használhatná, hogy ne látszódjanak a bőrhibái. Tök viccesek ezek a srácok. És az a legszörnyűbb, hogy tök menőnek képzelik magukat, miközben tocsognak a nyáltól. (lehet lepontozni)
2008. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
az enyémet,az elsőt miért kellett lepontozni?hülyék..
2008. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem. Pont azért vagyok nő, hogy megcsodálja a sima hajam, a ragyogó arcbőröm:D A nőis ruhák meg maradjanak az enyémek...
2008. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pont osztálytársam ez a kategória, szörnyű!-.- Pedig amúgy meg jól állna neki hogyha normálisan öltözködne. Meg hát a haja is jobb volt úgy természetesen...Na tehát nekem sepc. nem jön be, abszolutte.
2008. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
hát én speciel hányok tőlük....pesig tinilány vagyok
2008. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
68%
Nekem csak azok jönnek be vasalt hajúak közül akik deszkásak de azokon sincs csillogós, rózsaszín póló, szőrmés kabát... szerintem a fiúknál a rózsaszín póló buzis.. nem tudom ki hogy van vele de szerintem az, főleg ha még csillogós is..
2008. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Örülök hogy nem csak én gondolom így:)De jó lenne ezt a pasik tudtára is hozni :)
2008. szept. 23. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!