Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknak télleg bejönnek a...

A lányoknak télleg bejönnek a vasalt hajú fiúk "szépfiúk"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több ilyen fiú mászkál az utcán, mindenfél szőrmés kabátban, mellényben meg ilyen díszköves pólókban,ami szerintem borzalmas, pláne ha az a póló rózsaszín.De lehet akármilyen színű mind ilyen kis csillogó villogó.A hajukat meg tök egyenesre vasalják, és reggel a tükör előtt több időt töltenek el, mint én, pedig én lány vagyok.Ja és még szőrtelenítik is magukat, meg szoliba járnak.Arra lennék kíváncsi hogy ez most télleg bejön a csajoknak??Mert szerintem borzalmas.
2008. szept. 23. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

én erre egyértelmüen azt mondom hogy a vasalt haj van akinek jóláll DE nem van akinek nem .

az a ruha amit írsz az nem jön be meg mondom nekem azok a pasik jönnek be akik normál pasis ruhákba vannak. szval mondom nekem a haj vkin tetszik vkin nem

és most bárki lepontozhat nekem ez a véleményem

2008. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg olyan szexi a rózsaszín póló a pasimon:) nem néztek meg?:)
2008. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nah hát télleg hányadékok az ilyen retrószacskóval tükörben pózoló drágaköes napszemcsis cuksidumájú pinkpólós "pasik"-.-a vasalthaj meg más dolog..nekem az a gyengém..imádom a vasalt ,kicsit hosszabb hajú pasikat..<3
2008. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
te gondolom a metroszexuális pasikrl beszélsz :S azoktól én i hányok DE pl a suliban van egy csávó akire ráillik ez a leírás és ő így néz ki kurvajól :D szal van akinek jól áll és van akinek nem...és télleg a deszkások az ászok (L) ;)
2008. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem biztos nem jön be...tök gusztustalan...
2008. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Abszolut badarság ez hogy a deszkások igy megugy ha vkinek van stilusa (nem ez a majmolás) akkor az lehet akármien poloban vagy akármien hajjal jol fog kinézni...Am pasi vagyok és köbö 5perc amit a fürdöben töltök reggelente fogmosás mosakodás és kihuzom a hajam hogy nelegyek tróger...csövi
2008. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugye kinek mi tetszik...

De hát azért mégis, hova jut ez a világ???Szerintem pár évtizeden belül össze fog folyni a két nem.Nem lesz többé olyan, hogy férfi és nő...csak menőcukivasalthajúcsilli-villi és jaj de gázos normálruhás.

Szerintem egy férfi nézzen ki úgy, mint egy férfi és ne úgy, mint egy öntudatzavaros transzvesztita...

Nekem NEM JÖNNEK BEE!!!

2008. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utálom az olyan "pasikat" akik adnak magukra pl.: hajvasalás, hajfestés, esetleg körömfestés +o(
2009. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "stílus" egyenesen borzalmas. Az ok, hogy adnak magukra (nincs állatszaguk, nem kétméteres szakállal futkosnak és nem is szakadt ruhában járnak), de azért túlzásba nem kell vinni. De azért a rózsaszín csillivilli felsőket és szőrmés kabátkákat hagyják már meg a csajoknak..:O (bár személy szerint én se vennék fel ilyet, hiába vagyok lány xD).

- 17/L -

2009. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!