Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy negyvenes férfi milyen...

Egy negyvenes férfi milyen cipőt tud venni farmerhez?

Figyelt kérdés

Az árukeresőn már 172 oldalt néztem meg, oldalanként 16 cipő van, de nem találtam még olyat, amit fel is vennék. Hát ez katasztrófa. Csak idétlen színű vászoncipők, mokaszinek, tornacipők, deszkás cipők, edzőcipők, amiket fel nem vennék. A bőrcipők meg vagy hegyesorrúak, vagy krumpliorrú, bakancsszerű nemtommik. Nincs egy normális fazonú velúr vagy bőr félcipő. Tudnátok ajánlani egy negyvenes férfinek egy szolid, kényelmes, konzervatív félcipőt? Sajnos mostanában a munkavédelmi cipők néznek ki hagyományos cipőnek, de abban mégsem járhatok, meg már azok nagy része is elég idétlenül néz ki.

Pl. ez egy jó cipő, de munkavédelmi.

[link]

Utcai cipők már nincsenek ehhez hasonlóak?

Vagy milyet ajánlnátok farmerhez?



2016. máj. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Martens cipőket nézd meg. szerintem csinosak, divatosak, klasszikusak.
2016. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd meg a Martenst, de Nike, Adidas, Converse, Supra, DC, Fallen, Vans stb cipőkből is létezik szolid.
2016. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami pont olyan mint amit belinkeltel az a Timberland es az office shoes-ban kapni. Ott sok más normális fazonu cipő is van. De pl a salamander cipőboltban is vannak nagyon jók, mondjuk nem olcsó egyik sem.

Amiket a 2. irt márkákat felejtsd el, pont az a kategória, amire azt írtad nem venned fel. Tiniknek való.

2016. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd szombaton nyakamba veszem a várost, hátha találok megfelelőt.
2016. máj. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!