Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztasági betét az izzadságfo...

Tisztasági betét az izzadságfoltok ellen?

Figyelt kérdés
Nem izzadok túl erősen, de azért, ha pasztel vagy szürke szinű pólóm van, már meglátszik az a bizonyos folt. Olvastam, ha tisztasági betétet ragasztunk a hónaljunkhoz (a ruhára persze), nem látszik meg a felsőn az izzadság. Próbálta már valaki? Nem esik le a betét? Rövid ujjúnál is működik? Előre is köszi :D

2016. máj. 11. 17:51
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

:DDDD Én nem ragasztanám oda, nem hinném, hogy túl kényelmes viselet.


Az izzadás nem ciki dolog, ha nem vagy mellé büdös. Használj dezodort, ami elnyomja a szagot, az izzadás meg természetes folyamat.

2016. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha a pólóra van ragasztva szerintem nem kényelmetlen, de köszönöm a választ! :D

Tisztában vagyok vele, hogy természetes folyamat, ezért nem ragaszkodok a túl erős készitményekhez. Csak a folt zavaró kicsit.

2016. máj. 11. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem csak azért írsz ilyesmit, mert nem sok kapcsolatod volt betéttel...
2016. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Kár hogy a kérdést nem lehet értékelni, ezen jót nevettem.

Szerintem az odaragasztott tisztasági betét látványosabb lenne mint az izzadságfolt. Képzeld el, ahogy nyújtózkodsz és kilátszik. :D

2016. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapadnak tökéletesen az anyaghoz. A bugyidból nem tud kiesni értelem szerűen, de pólóból a sok mozgás miatt tuti. Ha szerinted az izzadás ciki, akkor gondolj bele az milyen ciki lenne ha egyszercsak kiesne a pólódból egy betét. Nehéz lenne kimagyarázni...
2016. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a bugyiban is állandóan elmozdul, összetekeredik, néha a nap közepén kitépem és kihajítom, annyira idegesít, pedig már mindegyik fajtát kipróbáltam. Szerintem a karod mozgása miatt nagyon hamar kényelmetlen lenne és bizony esélyes, hogy ki is pottyan.
2016. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egy unortodox megoldás lenne.
2016. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem hülye a kérdés, mert mar létezik izzadás elleni hónalj tapasz, van olyan amit a hónaljra kell ragasztani es olyan amit a ruhára. Es tényleg ugy néz ki mint egy betét. Keress rá a neten.

Amúgy meg tényleg nem rossz dolog, mert mondjuk ha felveszünk egy ujjatlan felsőt es arra rá egy blezert, a blezer selyem belsejevel érintkezve a hónalj egyből izzadni kezd, ami elég kellemetlen tud lenni. Egy blezert meg nem mos ki minden használat után az ember, főleg nem otthon, hanem azt tisztitoba kell vinni.

2016. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
hihetetlen, milyen begyöpösödöttek vagytok, én simán használok tisztasági betétet a hónaljamnál, meguntam, hogy dezodornak csúfolt vegyszerekkel mérgezzem magam. Betét + rá egy kis teafaolaj tökéletes és egészséges.
2019. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!