Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meglepődnétek ha harisnyába...

Meglepődnétek ha harisnyába rövidnaciba látnátok egy fiút?

Figyelt kérdés
Én tegnap láttam egyet ,,jol megnéztem fiú volt, és még jolis állt rajta!!
2016. máj. 13. 04:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Meglepődnék, de nem gondolnék róla semmi rosszat, sosem öltözködés alapján ítéltem.
2016. máj. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én észre sem venném,de a többség nem ilyen.
2016. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokat nézni az utcán, szóval nem venném észre.
2016. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én se szoktam ézni, de ez szembe tűnő volt nagyon! Fekete vékony nylonharisnya!!
2016. máj. 13. 10:44
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

Nem lepodnek meg mert 1996- ota gyartanak ferfi nejlon harisnyat ugy mint noi nadragot es ok is hordjak , tehat nekunk is van jogunk a szamunkra gyartott ruhadarab viselesere..

Csajok is szoktak mert komfortos es kenyelnes, fura lenne ha nekunk ez a kenyelem komforterzet csupan azert nem jarna mert fiunak szulettunk!

2016. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam ilyet. Elképzelni sem tudom.

Inkább azt szoktam látni hogy a pasik már kora tavasszal rövidnadrágban flangálnak és nem fáznak. Én meg a nyarat leszámítva örökké csak fázok.

2016. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Budapesten lakom, én már semmin nem lepődök meg.
2016. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egyet, de mint kiderült az egy bankrabló volt.
2016. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem lepődnék meg, már több fiút is láttam így. Pár éve már lehet látni utcai öltözékként nejlonharisnya + rövidgatya kombinációban fiúkat is. :) Bár nincsenek ezrével, de nem is olyan túl ritka. Akinek normális alakja van, és a ruházat többi része is passzol hozzá, azoknak általában jól áll. :)


Viszont sportoláshoz sokkal többen hordanak nejlonharisnyát feszülős rövidgatyával. Sporthoz sokkal elterjedtebb, mint utcai ruházatként. :) Főleg futókra és bicajosokra gondolok. :) Nekik meg főleg jól szokott állni, mivel sportos alkatúak 99%-ban.

2016. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az összharás jo volt, csak még nem láttam ilyet!! Lehet divat lesz? Csak szerintem epilált lábak kellenek hozzá!!
2016. máj. 14. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!