Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert konyvelik el a noket...

Miert konyvelik el a noket felszinesnek, ha gyakran hetkoznap is magassarkut hord?

Figyelt kérdés

Amikor hazajovok az egyetemrol van, hogy elmegyunk a csalad vasarolni, vagy csak siman talalkozok egy lannyal.

Multkor semmi extra nem volt rajtam, egy farmernadrag, egy feher 12 cm-s magassarku cipo, feher bluz, szurke blezer, majd eloszor is az volt a reakcio, hogy a lanyok zome megbamult, utana pedig beszelnek, mikozben engem neznek...

23L


2016. máj. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, mert lehet hogy csak te vagy paranoid és a kutyát se érdekelte miben vagy. Lehet hogy nem a cipőd/ruhád miatt beszéltek róla, hanem mert estél keltél benne vagy furán viselkedtél. Lehet hogy csak tetszett nekik a szetted. Ki tudja? Miből gondolod egyáltalán, hogy felszínesnek tartanak? Bárki beszólt neked, vagy csak abból vontad le hogy felszínesnek tartanak hogy rád néztek? Sokan rohangásznak hétköznap magassarkúban, sokan meló miatt, nem hiszem hogy bárkit különösebben érdekel. Ha gogotáncos magassarkúban vagy akkor persze megbámulnak meg általánosítanak, de egy sima magassarkú miatt nem bámulnak meg ha csak simán mászkálsz benne.
2016. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha nem tudnek jarni benne, akkor nem csodalkoznek, hogy beszelnek. Nem ez volt az elso alkalom, hogy megbamultak, volt, hogy miniszoknya volt rajta magassarkuval, a tobbi csaj meg kb 0 onbizalommal, kitaposott cipoben ott allt mellettem ez bamult.

Tudom, hogy engem beszeltek, mivel nem 1 alkalommal hallottam vissza masoktol, hogy miket beszelnek rolam...

2016. máj. 13. 14:01
 3/7 anonim válasza:
Akkor valószínűleg az volt a baj hogy túl kirívó voltál a többi között.
2016. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szurke, feher es sotetkek farmerben. Nem neon szin volt rajtam, nem hinnem, hogy ezek a szinek olyan kihivoak.
2016. máj. 13. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
És?Kit érdekelsz?
2016. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert mar sajnos eltuntek a nok az utcakrol akik tudnak oktozkodni veled egyutt es mindenki ferfi ruhat hord es van egy ket elvetemult aki ezt meg tamogatja ill. Ehhez szoktak akik ezt tamogatjak! Ime egy link, ahol csak en szolaltam fel hogy ez egy ferfi cipo de meg egy kisfiu is tamogatja lanyokon, tegat ne csodalkozz kerdezo ha ilyenkor zold ufokent tekintenek rad..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha krvának öltözöl ne csodálkozz! teljesen jogosan akadtak ki rád, igazuk volt.


6!


A krvás soha nem volt nőies.

2023. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!