Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek menő?

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok ,ilyen kérdés van de egyik sem adott a kérdésemre megfelelő választ.ezt amúgy azért kérdem mert kezdem úgy érezni,hogy számkivetett vagyok a suliban és szeretnék jobban beilleszkedni. kérlek segítsetek! És kérlek titeket ne azt írjátok,hogy,,Ne legyél menő inkább tanulj".Amúgy Fiú vagyok.
2016. máj. 14. 18:04
 1/4 anonim válasza:
60%
A mai divatot elnézve... Vegyél inkább egy bőrdzsekit, az örök.
2016. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de feketét vagy barnát?
2016. máj. 14. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia :) nem feltétlenül az öltözködéstől leszel menő, hidd el. Nyílván azért ne legyél igénytelen, de engem pl kifejezetten taszít a mostani tipikus "menő" öltözködés. Értem ezt az ecsethaj, az ugyanolyan béna sapka, a nagy márkajelzésű cuccok és ilyenek alatt. Én ezeket nem menőnek, hanem sznobnak hívom. Viszont legyél népszerű, ismerkedj emberekkel, és akkor máris "menőbb" leszel, de a legjobb az lenne, ha magadat adnát :)
2016. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra az a menő, ha valaki bármilyen témához hozzá tud szólni, és széleskörű ismeretekkel rendelkezik bármilyen területen.

Úgyhogy hidd el, menő ha tanulsz és van eszed.

2016. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!