Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek menő az új...

Hogyan legyek menő az új suliban is?

Figyelt kérdés
Elköltözünk és új suliba kerülök. Régi sulimban és voltam a legmenőbb (öltözködés smink...) De mivel uj suliba kerülök ezért én leszek az új gyerek.úgy gondoltam h kicsit "feltúrbóznám" magamat (haj ruha smink...) Mit ajánlátok? Nagyon félek! :/ Pls előre is THX!

2015. márc. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Öhm..tudod az nem menő, ha valakinek a szülei a legjobb cuccokat a segge alá pakolják és azzal villog. Ja bocs de, a tizenévesek és a beképzelt sznobok között. Talán azzal kéne menőnek lenni, hogy egyedi személyiséged van, és nem birkaként futsz a többi majom után, akiknek olyan sztárok a példaképeik, akik kb 2 évig felkapottak, mert szerencsétlen senkik, semmi tehetségük, azon kívül, hogy egy darabig el lehet őket adni, aztán mennek a levesbe.

Ui.: pontozz le nyugodtan, nem fogok se sírni, se vagdosni az ereimet. Megértem, hogy az igazság fáj néha, főleg ha már megszoktad a jólétet, és senki nem meri megmondani a véleményét. :)

Ha a saját pénzedből voltál menő, akkor elnézést kérek! :D

2015. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
számomra már most eláshatnád magad
2015. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Na meg is jöttek a lepontozók. Azért érdekes, hogy senki nem írt közülük tanácsot a kérdezőnek. Vajon miért? Csak nem ti is elkényeztetett menő tinik vagytok, akik azt gondolták a válaszom láttán, hogy "b.szki én is ilyen vagyok..na gyorsan le is pontozom, hogy az emberek lássák, hogy nincs igaza". Ezt persze az Apple laptopotokon tettétek meg, miközben arról beszéltetek az osztálytársatokkal, hogy nem tanultatok holnapra, de nem baj, mert legalább menők vagytok. Meg úgyse kell tanulni, mert majd anyu meg apu megveszi a lakást, kocsit, meg bejuttat egy céghez dolgozni, hogy legalább a napi kajátokat ti fizessétek. :D
2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira menő voltál, akkor maradj olyan amilyen. Ha eddig is csorgott a csávók nyála utánad, ezek után is fog.
2015. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!